Основні переваги римських штор

На сьогоднішній день римські штори стали дуже популярні з багатьох причин, адже вони багатофункціональні, що дуже актуально в наш час. Римські штори не гірше звичайних штор або гардин декорують вікна, не пропускають яскравих сонячних променів.

Основою для пошиття римських штор служить щільна тканина зі спеціальним просоченням, тому штори маю хорошу зносостійкість. Матеріал можна вибрати різний, як однотонний, так і кольоровий, оскільки на сучасному ринку він представлений в широкому асортименті зі штучної і натуральної сировини.

Конструкція римських штор дуже проста і зручна, по всій їх довжині є шнур, який призначений для того, щоб підняти або опустити штору і закріпити у зручному положенні, а горизонтальні складки, які утворюються у піднятому вигляді, роблять їх пишними і красивими.

Для вдалого вибору штор необхідно мати точні розміри віконного отвору, тканина підбирається для штор тільки зі спеціальним просоченням, яке абсолютно нешкідливе для здоров’я, воно забезпечує тривалий термін експлуатації штор, спрощує догляд, тканина за допомогою просочення стає антистатичною і відштовхує пил.

Закріпити їх можна за допомогою саморізів або на спеціальних кріпленнях. Правильно підібраний варіант римських штор здатний прикрасити будь-яке приміщення і вигідно підкреслити особливості інтер’єру.
У спекотні літні дні вони надійно захищають від ультрафіолетових променів, крім того, що вони самі по собі красиві і елегантні, їх можна комбінувати з традиційними гардинами і шторами.

Серед особливостей римських штор можна назвати простоту і витонченість. Крім того вони дуже красиві, практичні і легкі в експлуатації. Вони не заламуються і довго зберігають свою первинну форму, а спеціальне просочення сприяє збереженню кольору протягом тривалого часу.

Римські штори для кухни завжди ідеально вписуються в будь-які приміщення, так як їх вибір дуже великий, це дає можливість вибору будь-якого варіанту для різних стилів в інтер’єрі.

Закріпити їх можна до стелі або стіни, а також до віконної рами, кожен підбирає зручний для нього варіант кріплення. Штори такого типу цілком доступні за ціною, але зовнішній вигляд у них досить презентабельний. Таке декорування вікон прекрасно підходить для квартири, будинку, офісу. Римські штори здатні прикрасити собою будь-яке приміщення, адже воно від цього стане набагато комфортнішим і затишнішим.