Основні переваги препарату Клімадинон

Відомо, що в період клімаксу жінкам доводиться нелегко: головний біль, перепади настрою, збільшення ваги та інші неприємні відчуття. Для полегшення цього стану розроблено гомеопатичний засіб Клімадинон.

За хімічним складом жіночі гормони та речовини рослин, що діють, дуже схожі, організм приймає їх за «справжні» і замінює.

Природні гормони рослинного походження, здатні ввести в оману гіпоталамус та його рецептори, а також органи та тканини тіла.

За допомогою натуральних естрогенів можна у період менопаузи залишатися красивими та свіжими, усуваючи при цьому неприємні ефекти клімаксу.

Примітка! На жаль, фітоестрогени не здатні у довгостроковій перспективі замінювати ці гормони, але змушують організм «думати», що кульмінації немає, а гормони, які все ще виробляються, здатні жити довго.

Фармакологічна дія: Климадинон – монотерапія, рекомендована до застосування в період менструальної паузи. Діє аналогічно естрогену, має позитивну терапевтичну динаміку на нервову систему, виявляє седативні властивості.

Основна діюча речовина препарату — екстракт чорного кохошу, рослини, що довела свою ефективність та безпеку під час клімаксі.

Регулярне вживання Клімадинону, як показують відгуки жінок під час менопаузи, допомагає зменшити або повністю позбавитися неприємних симптомів у період менопаузи.

Користь від препарату проявляється не відразу, протягом як мінімум двох тижнів має пройти регулярне вживання.

З фізіологічної точки зору клімакс відрізняється психоемоційними, нейровегетативними та іншими змінами гормонального фону жіночого організму. При цьому на трьох стадіях (перименопаузальній, постменопаузальній та постменопаузальній) часто гормонозалежного та загального лікування використовують лікувальні трави, які мають естрогеноподібний механізм дії. Цей препарат позитивно впливає на жіночі гормони та підтримує їх баланс.

Завдяки Клімадинону можна уникнути так званих гормональних «гірок», які призводять до появи симптомів менопаузи. Його активні речовини здійснюють сильний вплив на рецептори гіпоталамуса, що, своєю чергою, узгоджується зі зниженням вироблення гонадотропін-рилізинг-гормону (GNRH).