Основні переваги натяжних стель

Обробці стельової поверхні необхідно приділяти серйозну увагу, оскільки вона сприяє формуванню цілісної картини інтер’єру. До того ж, бажано використовувати матеріали з максимальною практичністю, здатні забезпечити додаткову тепло- і звукоізоляцію, приховувати недоліки, присутні на чорновій основі. Зараз неймовірно популярні натяжні стелі. 

140693349753b997b44e1d2_2Якими особливостями вони наділені?

1. Презентабельність. Натяжные потолки киев завжди виглядають ефектно. Їх поверхня абсолютно гладка, ніяких вад і недоліків при грамотній установці на натяжних стелях не буває.
2. Маскування дефектів стелі. Конструкція повністю приховує будь-які вади, наявні на чорновій поверхні. Нерівності та тріщини не зникають, зате стають непомітними. За допомогою натяжних стель можна приховати комунікації або канальні кондиціонери, які встановлюють безпосередньо під стельовою поверхнею.
3. Додаткова тепло- і звукоізоляція. Ці вироби підвищують ізоляцію за рахунок двох факторів. По-перше, вони самі по собі виготовляються з досить щільного матеріалу. По-друге, між полотном стелі та чорновою основою залишається повітряний прошарок, який теж припиняє проникнення звуків і витік тепла.
4. Вологостійкість. Так, ця особливість присутня не у всіх варіантів натяжних стель. Вологостійкими є лише ті зразки, що виготовлені з ПВХ. Вони не пропускають воду. Навіть при виникненні протікання на верхньому поверсі є гарантія, що приміщення не буде затоплено. Полотно утримає всю воду, яку потім залишиться спустити через технічні отвори.
5. Проста технологія монтажу і догляду. Встановлювати стелю гранично просто. У професіоналів ця процедура займає всього кілька годин. Надалі від власника знадобиться тільки періодично протирати її від пилу.
6. Різноманітність та універсальність. Стелі виготовляють в самих різних варіантах. Вони бувають одно- і багаторівневими, виконуються з ПВХ або тканини, прикрашаються додатковими вставками, оснащуються різними варіантами освітлення. До того ж, для будь-якого приміщення можна без будь-яких складнощів підібрати гармонійний варіант.

Цих плюсів достатньо, щоб зрозуміти, що натяжні стелі — конструкції з дивовижними якостями. Власник, який правильно підбере натяжну стелю і звернеться за установкою до професіоналів, не залишиться розчарованим.