Основні переваги лазерної корекції зору

Сьогодні одним з найбільш ефективних і безболісних методів лікування очей вважається лазерна корекція. Операція на очах проводиться досить швидко, при цьому пацієнт вже через пару годин може відправитися додому. Така операція не вимагає тривалої реабілітації і все можна зробити буквально за кілька годин. Перш ніж пацієнта відправлять на лазерну корекцію зору необхідно повністю пройти діагностику, щоб лікар міг правильно поставити діагноз і призначити лікування.

725b887a78047e285c51742c5dff5651Також на дозвіл проведення операції може впливати загальний стан пацієнта, тому перед процедурою необхідно додатково пройти обстеження у терапевта. Якщо всі обстеження проведені і протипоказань немає, можна приступати до самої процедури. Якщо розглядати лазерну корекцію зору як операцію, то за часом вона не займає більше двох хвилин, при цьому підготовка до неї проводиться протягом 15-ти хвилин.

На підготовчому етапі пацієнту вводиться місцева анестезія, після чого можна приступати до самої операції. В око крапають спеціальні ліки, які розширюють зіницю і тільки після цього лікар може зробити надріз на рогівці. У пошкоджене місце направляється пучок променів лазера, і забираються пошкоджені ділянки тканин. Коли пошкодження усунуто рогівка ставиться на місце і операція завершена.

Варто відзначити, що регенерація рогівки ока відбувається протягом декількох годин, однак у деяких випадках пацієнту доводиться чекати добу. На сьогоднішній день процедура лазерної корекції зору є найбільш результативною і продуктивною. Звичайно, в процедурі є свої плюси і мінуси, проте головне, при цьому людина може повноцінно бачити. Використовуючи лазерну корекцію можна викинути свої окуляри і дивитися повноцінно на світ. Коли у вас поганий зір, ви використовуєте окуляри або лінзи, то в такому випадку досить складно жити повноцінним життям і вести активний спосіб життя. Після проведення лазерної корекції ви зможете забути про колишні проблеми і мати повноцінний хороший зір.