Основні переваги лазерної епіляції

Багато жінок мріють ефективно позбутися від усього зайвого волосся на своєму тілі. Коли в моду увійшли гладкі гарні ніжки, послуги воскової, а пізніше і цукрової епіляції стали популярними серед представниць прекрасної статі. Сьогодні більшу частину доходу в індустрії краси складають саме такі послуги. Але, як у воску, так і у цукру є свої нюанси.

big_-e1503399396426По-перше, вибір одного або іншого матеріалу здійснюється під жінку індивідуально методом проб і помилок. Тобто, на клієнтці пробують спочатку один матеріал, потім при наступній процедурі інший, і дивляться, який з них не залишить небажаних слідів.

По-друге, варто враховувати, що ефект від таких процедур зникає в середньому протягом 2-3 тижнів. Все залежить від індивідуальних особливостей організму. Оскільки самі по собі процедури не сильно приємні, їх повторення — це не найкраще, що можна придумати. Ідеальною альтернативою воску і цукру став лазер. Саме лазерна епіляції почала набирати велику популярність останнім часом. Жінки, які спробували цю процедуру по достоїнству оцінили її переваги. Проводимо лазерну епіляцію якісно — це саме те гасло, яким можуть похвалитися не всі салони. За даним посиланням ви можете записати на лазерну епіляцію https://pro-estet.com/uslugi/lazernaya-epilyaciya в салон краси, який має повне право похвалитися зазначеним вище гаслом.

У чому плюси лазерної епіляції?

Перш ніж йти на лазерну епіляцію, свою шкіру необхідно підготувати до такої процедури. Перед відвідуванням даної процедури, за тиждень чи два, не варто відвідувати солярії. Довжина волосся повинна досягати близько 1-3 мм. Також, за пару днів до процедури, варто припинити використання на шкірі засобів зі спиртом. Про більш детальні рекомендації необхідно уточнювати у самого фахівця вже в салоні.

Переваги лазерної епіляції наступні:

 

  • Повне позбавлення від непотрібного волосся за 5-10 процедур.
  • Процедура не викликає таких больових відчуттів, як цукор або віск.
  • Процедура проходить досить швидко.

Жінки, які користуються цією послугою, по достоїнству оцінили її переваги. Всі протипоказання для даної процедури будуть залежати від особливостей організму жінки. Тому варто заздалегідь проконсультуватися з фахівцем перед процедурою.