Основні кризи сімейних відносин

В будь-якій сім’ї рано чи пізно трапляються періоди, які мають назву кризи. І незалежно від віку, статусу подружжя, почуттів між ними, ці кризові періоди трапляються в один і той же час у всіх сім’ях.
1423914700_krizisy_semejnyx_otnoshenij2

Просто у когось вони яскраво виражені, а хтось переносить їх більш спокійно — це індивідуально для кожної сім’ї. Незважаючи на те, що всі сім’ї різні, але симптоматика кризи однакова для всіх. Охарактеризуємо причини кризових моментів в сім’ї.

Як не дивно, найпершою ознакою є повна ідилія в будинку або ж, навпаки, абсолютна неприйняття подружжям один одного, коли у чоловіка і дружини абсолютно різна думки на всі питання і ніхто не хоче прийняти думку своєї половинки. Далі, це повна відсутність інтимних відносин, подружжя віддаляються один від одного все далі. Потім йде витіснення одного з пари в сім’ї, тобто всі питання вирішуються одноосібно кимось із партнерів, інший як би усувається від цього. Як наслідок йде обмеження в спілкуванні подружжя.

Подружжя вимушено спілкуються лише на кілька тем, в основному це про дітей. Як наслідок всього цього жінка замикається в собі. Вона, відчуваючи себе непотрібною чоловікові, присвячує себе повністю дітям та господарським питанням. Чоловік в цей час зациклюється на роботі, намагається проводити там якомога більше часу, адже вдома зовсім незатишно.