Основні критерії вибору коляски для дитини

Коли в сім’ї з’являється малюк, то батьки намагаються надати йому найкращий комфорт і зробити так, щоб він нічого не потребував. Одним з важливих предметів є коляска, і саме про неї відразу думають турботливі мами. Адже в ній дитина проводить значну частину часу, тому, важливо вибрати вдалий варіант. Але як, серед такого різноманіття моделей, розрізнити, яка з них буде дійсно хорошою?

BassinetЄ певні критерії і, найкраще, керуватися ними при виборі дитячої коляски. В першу чергу, це вікова категорія малюка, потім, особисті переваги, характер прогулянок і умови використання.

Отже, рекомендується відразу ж звернути увагу на вигляд коліс. Добре, якщо вони досить великі, мають широкі протектори, які забезпечують безпечне пересування. Сьогодні у продажу є варіанти з наявністю навіть трьох і восьми коліс, але, не можна сказати, що такі моделі стійкі. Але вони є маневреними і мобільними. Треба перевірити, як колеса їдуть по рівній дорозі, як функціонує амортизація кріплення. Важливо, щоб не було жорсткості, різкості і скрипів. Варто зазначити, що коляску купить украина ви можете на сайті mamaimalysh.com.ua.

Варто також відштовхуватися при виборі від марки виробника. Серед особливо якісних можна виділити моделі марок: Aprica, Babyzen, Bebecar, Brevi, Bumbleride, Cam, Cybex. У них зроблений акцент на надійності, стійкості, типі матеріалу і багатофункціональності.

Треба сказати, що варіанти три в одному мають масу переваг, так як, включають блок для прогулянок, люльку, автокрісло, стандартне сидіння. Зазвичай вони забезпечені додатковими аксесуарами — чохлами для коліс, дощовиком, кошиком для речей і багато чим іншим.

Матеріал всередині коляски повинен бути натуральним, а капюшон з накидкою на ніжки зроблений з водонепроникної тканини. Ще в наборі зобов’язаний бути присутнім чохол від дощу.

Трансформери є прекрасним варіантом для дитини будь-якого віку. Тому, при виборі, варто придивитися до цієї моделі. Тут треба керуватися теж певними критеріями, наприклад, важливо, щоб спинка опускалася плавно, а потім, аналогічно піднімалася. Добре якщо в ній є не одне положення — це допомагає міняти позу малюка, щоб він не втомлювався. До речі, ці варіанти хороші тоді, коли на вулиці дуже холодно, так як, в комплекті є чохли, які захищають від снігу, вітру і дощу.