Основні компоненти біоактивних кремів для жінок

Біоактивний крем косметологи радять застосовувати жінкам з яскраво вираженою сухою шкірою, чутливою і схильної до старіння. Передчасне в’янення можна призупинити, якщо в комплекс таких кремів введений ASC-III. Що це за добавка? Виявляється, цей активний компонент допомагає жіночим клітинам активно оновлюватися, а шкіра стає еластичною і світиться.

Portrait of beautiful woman on white background

Бджолиний віск — ще один елемент біоактивного крему. Його особливість в тому, що поверхню шкіри треба обов’язково пом’якшити. Спробуйте полити зашкарублу кірку картону і зрозумієте, як непросто поживним речовинам проникнути всередину епідермісу, якщо жіноча шкіра подібна такому картону. До того ж, віск має і здатністю не підвищувати або знижувати термостабільність самого крему, що так само важливо для жінки: «гаряча» шкіра в області грудей або шиї — це ознака того, що вам продали підробку.

Диметикон — органічна добавка, яка досить м’яко захищає шкіру від впливу ультрафіолету або інших погодних умов.

Масло з виноградних кісточок зволожує епідерміс, робить його еластичним за рахунок того, що всередину організму жінки проникають тригліцериди лінолевої і олеїнової кислоти в пропорції 70:30.

Гідроліт-5 підтримує природну вологу в шкірі, до того ж, має антибактеріальну дію в процесі оновлення клітинного складу.

Еузолекс-2000 — УФ-потужний фільтр, що запобігає старінню епідермісу у спекотні дні.

Вітаміни В5, Е і F не просто антиоксиданти, але і дихальні тренери, за допомогою яких шкіра активно поглинає кисень.