Основи приготування смачних суші

Суші є традиційною стравою японської кухні. Проте вони користуються неймовірно великою популярністю не тільки в Азії, але і далеко за її межами. В даний час суші подаються в переважній більшості українських ресторанів та інших закладів громадського харчування.

14520321_1191984674206512_2169560262014094870_n-e1477182484537Звичайно ж, сучасні суші істотно відрізняються від страв традиційної японської кухні, рецепти яких передавалися з покоління в покоління. Однак основа для їх приготування не змінилася. Це два головних інгредієнта — сира риба і варений рис. При цьому варто відзначити, що готувати суші досить складно і впоратися з цим завданням в домашніх умовах не завжди можливо. Основа суші завжди залишається незмінною, тоді як додаткові інгредієнти додаються в залежності від конкретного виду страви. Якщо ж вас цікавить доставка суші, то замовити їх ви можете здесь за доступною ціною.

При приготуванні суші дуже велика увага приділяється рису. Для цієї страви прийнято використовувати певний сорт рису з дрібними зернами. В даному випадку вкрай важливо, щоб він утримував свою форму. У процесі приготування рис може змішуватися з соєвим соусом. Він готується з додаванням рисового оцту, цукру і солі. Багато видів суші готуються без використання норі (морські водорості). Однак певні їх різновиди зазвичай загортаються в них.

Сира риба є класичною начинкою для суші. Це обумовлено тим, що японці ніколи не відчували нестачі в океанічній рибі.

Найбільш часто для приготування суші використовується вугор, тунець, лосось, а також багато інших видів риби. Українські ресторани та інші заклади, в меню яких присутні суші, намагаються урізноманітнити асортимент пропонованих страв. Так, можна запросто покуштувати суші з креветками, кальмарами, овочами і навіть куркою. Також популярністю користуються і солодкі суші і роли.

Суші зазвичай подаються разом з традиційними японськими приправами. Йдеться про імбир, соєвий соус і васабі. Імбиром прийнято «закушувати» перед тим, як спробувати інший вид суші, щоб повною мірою відчути смак нової страви. Любителі гострої їжі змішують соєвий соус з васабі.