Основа під макіяж: що це і навіщо?

Жінки змушені фарбуватися кожен день, при цьому немає ніяких погодних перешкод, це може бути і дуже жаркий день, і дощовий, вітряний і який завгодно. Всі ці погодні умови самі по собі не кращим чином впливають на макіяж, а якщо додати до цього наявність якихось шкірних недоліків, то вже до полудня про макіяж можна забути. Але як би не так. Насправді візажисти давно придумали спосіб обійти такі конфузи — це основа під макіяж.

6351abfd0ff26396d33e5602ab50876cОснова під макіяж або праймер — може бути різною. Вона може відразу ж згладжувати недоліки, зафарбовувати або робити і те й інше, при цьому варіанти представлені на ринку настільки різноманітні, що можна лише дивуватися.

Нині розрізняють три групи:

1. Матова — вона закриває всі видимі нерівності шкіри.
2. Прозора — вона закриває недоліки і впливає на колір обличчя.
3. Кольорова — вона змінює колір обличчя надаючи косметиці єдиний фон для роботи.

При цьому, кожен з праймерів схожий в єдиному — він буквально цементує макіяж, змушує його триматися на шкірі максимально довго.

Але як і в усьому хорошому, в основі під макіяж є свої недоліки. В першу чергу — ціна. Однак, хитрі майстрині вже придумали цей недолік компенсувати і змішують тональний крем і крапельку праймера, результат той же самий і навіть трішки кращий, бо тональний крем ним розведений лягає більш тонким шаром. Другий, до якого поки не знайшли підходу — не надто позитивна реакція шкіри, праймер просто закриває всі двері можливого повітрообміну, тому візажисти не рекомендують використовувати його щодня, у побуті пропонують частіше вдаватися до закріпителя макіяжу, а не на основі під нього. Він і лягає тонще і шкоди приносить менше.

Однак якщо не використовувати тональний крем, а просто скористатися основою під макіяж, то шкоди для шкіри буде рівно стільки ж, скільки і від звичайного тонального крему. А додати яскравості обличчю можна вже з допомогою пудри.

Особливе значення потрібно надати тому, що основа під макіяж не може бути для всього обличчя, вона поділяється на дві групи: для очей та обличчя. Якщо ж використовувати на очах той тип праймера, що для обличчя, то найімовірніше цей засіб сильно пересушить повіки і викличе неприємне відчуття і огрубіння шкіри повік. Тому, якщо проблема не на обличчі, а тільки на повіках, то варто вибрати праймер для очей, його, до речі, можна використовувати і на всьому обличчі.