Основа для макіяжу: шлях до досконалої шкірі. Частина 2

До другого виду відноситься база з ефектом шовку. Вона безбарвна і має гелеву структуру. Ця основа як рятувальний круг для жінок, у яких нерівний колір шкіри обличчя. База з ефектом шовку просто ідеально вирівнює колір шкіри обличчя. Завдяки шовковистій плівці, яка утворюється на обличчі після нанесення основи, вона чудово приховує всі вади шкіри, візуально робить шкіру бархатистою. Даний тип основи ідеально підходить для макіяжу, який наноситься з розрахунком на довгий термін.

DWdILnbRLBMДо третього виду відноситься база з ефектом анти блиск. Це незамінний косметичний засіб для жирної та комбінованої шкіри. Дія цієї основи спрямована на усунення жирного блиску. Завдяки такому компоненту як, мінеральна пудра, база з ефектом анти блиск адсорбує підвищене вироблення жиру порами і забирає жирний блиск. Ця основа для макіяжу ідеально усуває різні дефекти, неглибокі зморшки, розширені пори, Основа анти блиск робить макіяж стійким. Крім того, що основа з ефектом анти блиск робить шкіру досконалої, вона ще й запобігає ранньому старінню шкіри.

До четвертого виду відноситься база з ефектом бар’єру. Ця основа добре приховує різні недоліки, такі як зморшки, розширені пори. Головна перевага цієї основи над іншими основами — це її склад, в якому величезна кількість натуральних корисних речовин: мінералів, вітамінів, мікроелементів, завдяки яким основа здатна захистити обличчя від агресивної дії на неї навколишнього середовища, наприклад, сильного морозу, вітру.

 

Ось такі різновиди основ можна використовувати, щоб створити свій приголомшливий макіяж. Потрібно додати, що базу для макіяжу потрібно наносити тільки на чисту шкіру.