Осінні подорожі

Попереду осінь, а у деяких з нас в запасі є ще ціла відпустка, яка з якихось причин не була використана влітку. Перша думка, звичайно ж, поїхати в теплі країни і продовжити своє особисте літо ще на трохи.

1413186608_1Але відпочити можна не лише в теплих країнах. Красиві річки і озера, ліси з безліччю грибів, а зараз якраз сезон для всіх найсмачніших осінніх грибів, риболовля на зорі і полювання на дрібну дичину. Все це можна знайти неподалік за цілком бюджетну вартість, а користі від такого відпочинку буде не менше.

У разі довготривалої оренди котеджів, багато баз відпочинку пропонують взяти в оренду ще й моторний човен. Водні прогулянки на човні напевно сподобаються дітям і дорослим.

Сучасні діти, які дуже добре знайомі з усіма досягненнями цивілізації, часто й гадки не мають, звідки беруться гриби і як добре в лісі саме зараз, золотою осінню. Та й дорослі вже забули, як це встати зранку і відправитися ловити рибу, а потім засмажити спійманий улов на вугіллі на відкритому повітрі.

До речі, здесь ви можете знайти інформація про пансіонат «Здоров’я» у Феодосії, в якому можна якісно та недорого відпочити.

Осінь недарма називають золотою порою, вже немає літньої спеки, комарі здебільшого сховалися на зиму. А в лісі повітря набагато тепліше, ніж в міських умовах.

Якщо ж ви шукаєте місця, де вас точно ніхто не потривожить, вибирайте Фінляндію. Тут велику частину площі країни — близько сімдесяти відсотків — займають ліси і озера, тому висока ймовірність зустрічі швидше з лісовими чотириногими ніж з двоногими представниками людства.

Природа Фінляндії просто заворожує, тут також є тварини, унікальні в своєму роді, яких не зустрінеш більше ніде. Національних парків та заповідників понад тридцять і розташовані вони по всій країні.

Менталітет фінів близький до українського, як ніякий інший. Саме ця нація славиться своєю гостинністю і пристрастю до посиденьок. Клімат восени тут трохи холодніший, ніж в Україні, але екологічна ситуація незрівнянно краща.

Сімейний відпочинок — найкращий засіб для згуртування домочадців. Де, як не на відпочинку можливі розмови по душам ввечері на терасі або ж спільні походи тата і сина на риболовлю.