Ортопедичне взуття для малюків. Поговоримо про його види

Ортопедичне дитяче взуття прийнято називати правильним взуттям. І це факт, так як плоскостопість в ній не заробиш, тому батьки намагаються одягати на ноги своїх дітей туфлі, черевики та чоботи саме цієї групи товарів.

Ortopedicheskaya-obuv-na-wildberries.ru_Приміром, дитяче зимове ортопедичне взуття дозволить не тільки захистити ноги дітей від холоду і зіткнення зі снігом і льодом, а й дозволить впевнено ходити по такому слизькому покриттю. Поки мама і тато вибирають чергові чобітки, давайте поговоримо про види «правильного» взуття.

Умовно ортопедичну продукцію для ніг ділять на 4 групи

До першої групи відносять ортопедичне дитяче взуття, яке має або вбудовані, або вкладні спеціальні елементи, які коригують природне положення стопи, гарантують підтримку склепіння стопи, а так само збільшують площу опори ноги на устілку, напівустілки і підошву. Знімна устілка з супінатором допомагає дитячій стопі тримати правильне положення і усуває будь-яку деформацію.

До другої групи відносять складне ортопедичне взуття. Спочатку з ноги дитини роблять зліпок з гіпсу, а потім по ньому шиють на замовлення черевики, чоботи і туфлі та босоніжки в залежності від того, які зміни в стопі дитини вже відбулися. Так на світ з’являється і стабілізуюче взуття, і антиварусне взуття, і навіть ортопедичний продукт при вальгусі.

До третьої групи належить лікувальне взуття. Такі вироби замовляють дітям, у яких існують такі проблеми зі здоров’ям, як аддуктоварусна або плосковальгусна деформація стопи, косолапість, плоскостопість.

Четверта група — зимове ортопедичне взуття. До його складу входять як жорсткі чоботи, так і ортопедична устілка. Рекомендують такий продукт носити навіть дорослим з явно вираженим плоскостопістю, коли пускається поперечний і подовжній звід. Саме для такого взуття характерні застібки з урахуванням повноти ноги, жорсткий задник, без складок, з маленьким широким каблуком, що не деформується при ходьбі.