Оригінальні окуляри Ray-ban — як відрізнити підробку

Навіть у самої якісної копії окулярів відмінності з оригіналом досить істотні, так по яких же ознаках відрізняють оригінал Ray-ban від підробки?

Різняться окуляри не тільки зовні, але і функціонально. Найчастіше виготовлена ​​зі звичайного пластика підробка здатна зіпсувати людині не тільки імідж, але і зір.

Висновок експертів: оригінальне маркування моделей різних серій може мати відмінності, але деякі ознаки завжди будуть однаковими.

очки5

Розпізнати оригінальні окуляри допоможе логотип

Відрізнити оригінал допоможуть логотипи. На лівій лінзі розташовується логотип Ray-ban, на краєчку правої лазером вигравірувані літери RB. Неважливо, зсередини виконане гравірування або зовні, головне — ця брендова родзинка залишиться протягом усього терміну носіння окулярів незмінною.

Логотипи Ray-ban так само повинні бути на зовнішніх сторонах дужок.

Відрізнити оригінал по інформаційному маркуванню

На всіх без винятку оригінальних окулярах Ray-ban всередині правої дужки розміщена інформація про модель. Маркування повинне бути наступним: 0RB3025 032/32 — артикул моделі, 58 [] 14 — розмір лінз і ширина перенісся, * 2N- індекс затемнення лінзи.

очки7На цьому перелік обов’язкових параметрів, що дозволяють відрізнити оригінал Ray-ban від підробки, закінчено. Все інше, включаючи назву колекції, не є обов’язковим, і не допоможе з 100% гарантією відрізнити оригінальні окуляри.

Важливо — при визначенні сторонності лінз і дужок на окуляри треба дивитися спереду.

Перевіряємо комплектність.

Комплект поставки — жорсткий армований кейс коричневого або чорного кольору,

  • тканинна серветка, сертифікат з інструкцією і гарантією.

Ніяких додаткових пакетів, ніяких маленьких подарунків. Просто окуляри і серветка.

Інструкцій ж може бути кілька, в залежності від моделі та серії окулярів.

Що стосується кейса — він завжди високої якості, з фірмовим логотипом, дуже чітко надрукованим. Внутрішня поверхня корпусу червоного або чорного кольору.

Серветка — звичайнісінька, з мікрофібри, але теж з відмінним фірмовим логотипом.

ray-ban-wayfarer-ii_0

Упаковка

Оригінальна упаковка — картонна коробка офіційного сірого кольору бренду з червоним логотипом «Ray-Ban sunglasses» посередині. На торці коробки стікер з фабричним маркуванням. Логотип повинен бути надрукований на упаковці з двох сторін.

Перевірте, чи є поруч з логотипом невеликий гурток з буквою R посередині, який представляє собою брендовий товарний знак.

Останній цвях для Ray-Ban підробок

Виробник попереджає, що фейки зустрічаються хорошої якості, і знайти нечесного продавця допоможуть лише непрямі ознаки — приємна ціна, невідповідність комплектації або упаковки.

Вартість в цьому ряду не дарма займає перше місце. Ну не можуть справжні Ray-Ban коштувати «приємних» грошей — їх ціна варіює від дев’яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. І єдиний, 100-% спосіб стати власником оригіналу Ray-Ban — придбати їх у магазині http://ohmyglasses.com.ua/product-category/ray-ban/.

Покупцеві доведеться вибирати самому — оригінальні недешеві окуляри Ray-Ban, або сумнівне придбання за невеликі гроші, але з можливими наслідками.