Оригінальні ідеї для невеликого весільного прийому

Ви мрієте про маленьке весілля, але хотілося б, щоб воно було особливим? Ми маємо деякі пропозиції!

732_1Весілля — це, як правило, великі витрати. Так думають більшість молодих пар, і вони мають рацію. Кожен, хто планує весілля, знає, що це великі грошові витрати. На організацію стандартного весілля потрібно зібрати кілька тисяч доларів. На додаток до цього батьки нареченого і нареченої наполягають, щоб були запрошені тітки, дядьки, з якими ніхто не бачився протягом багатьох років. Такими є основні причини, через які багато молодих пар вирішують організовувати міні-вечірки з декількома запрошеними родичами і друзями.

Цікаве весілля можна організувати навіть на двадцять людей. По крайній мірі, в цьому переконують весільні консультанти. Весільну церемонію можна провести в красивому маленькому ресторані, де всі гості сидять за одним столом. Ніхто не буде голодним, всі будуть танцювати — навіть можна запросити DJ або місцеву зірку, щоб її виступ урізноманітнив цей особливий день. Нареченій не обов’язково купувати дороге плаття, а нареченому — дорогий фрак.

В першу чергу, бажано звернути увагу на той факт, щоб весілля не було звичайним, нудним, коротким і неурочистим. Пам’ятайте, що це ваш день, ви створюєте сім’ю, а це додатковий вихідний, який можна провести у своє задоволення. Отже, потрібно зробити ставку на оригінальність і подбати про деталі.

Серед варіантів місць, де можна провести весільну церемонію, — невелика дерев’яна історична церква, розташована в мальовничій місцевості. Потім банкет можна влаштувати в прекрасному саду, під відкритим небом. Такий захід може нічим не відрізнятися від звичайної вечері в неділю в ресторані.

У нашій країні є багато незвичайних місць, де можна організувати щось інше, ніж типове сидяче весілля. Частування для гостей можна запропонувати в формі шведського столу, а в якості розваги можна організувати різноманітні ігри та атракціони. Можлива, невелика прогулянка на човні або просто гра в дартс.

Для прикладу також можна орендувати будинок, де гості можуть залишитися на ніч. При цьому всі запрошені люди можуть допомогти в організації вашого свята, по крайній мірі, підготувати художнє оформлення залу. А якщо ваш бюджет дозволяє, то можете запросити своїх близьких за кордон, і вийти заміж, наприклад, десь в Іспанії або в Італії.