Організація фуршету

Фуршет — це такий вид застілля, де не використовуються ні столи зі стільцями, ні тарілки зі столовими приборами, а всі присутні їдять стоячи, при цьому їжа і напої вибираються самостійно та індивідуально. Як правило такий захід проводиться не більше двох годин. Для того щоб ваш фуршет був правильно спланований і при цьому не виникло будь-яких неприємних ситуацій, наприклад з нестачею їжі, потрібно правильно розрахувати необхідну кількість продуктів.

9 (2)Після фуршету жоден гість не повинен залишитися голодним, для цього необхідно щоб на кожну людину припадала певна кількість їжі. При розрахунку необхідної кількості продуктів для фуршету, потрібно на кожного гостя до його фіксованої кількості їжі додати як мінімум п’ятнадцять відсотків. Для того щоб фуршет пройшов на висоті необхідно також правильно підібрати меню, при цьому є чотири основних видів їжі.

Зауважте, що на сайті http://dzyga-catering.com.ua/menu/furshet/ ви можете замовити якісну та професійну організацію фуршету для вашого святкування!

Холодні закуски в основному запропоновані в декількох варіаціях, щоб у ваших гостей був вибір. Найбільш підходяща кількість варіантів закусок це не менше п’яти на людину. Такий варіант розрахунку досить зручний, але при цьому можна також порахувати по вазі, орієнтовно близько чотирьохсот грам на людину, адже кожен харчується по-різному. Також на фуршеті повинні бути присутніми салати, як мінімум два варіанти, з овочами і м’ясний салат. Якщо брати за ваговим критерієм, то це виходить по двісті грам на кожного.

Гарячі страви з гарніром також невід’ємна деталь фуршетного застілля, при цьому страви повинні бути з м’ясом або рибою. Як гарнір в основному використовуються різні пюре, однак можуть подаватися й інші варіанти. Вагове співвідношення на одну людину чотириста грамів, але це з огляду на загальну вагу страви. Десерти є також основною стравою фуршетного столу, тут необхідно прораховувати на кожного відвідувача по три десерта, що становить двісті грам. Якщо ви організовуючи фуршет будете дотримуватися таких розрахунків, то ваше застілля пройде успішно і не виникне при цьому нестачі продуктів.