Оренда автомобілів — гарантія повної свободи дій

Послуга прокату автомобілів стрімко набирає популярність по всьому світу. Особливо вона актуальна в столицях різних країн, а також курортних зонах. Оренда автомобілів забезпечує незалежність від «примх» служб таксі, розкладу і маршрутів громадського транспорту.

Прокат-автівокВи можете замовити автомобіль в будь-який зручний для вас час і місце, і відправитися в будь-яке місце призначення. На спеціалізованому сайті rentuacar.com ви можете прочитати описание даної послуги і орендувати:

— авто без водія;
— авто з водієм.

Послуга оренди авто без водія користується великою популярністю у туристів і відпочиваючих людей, які хочуть самостійно визначати свій маршрут, оглядаючи пам’ятки архітектури і розважальні заклади різних міст.

Послуга оренди авто з водієм — оптимальний варіант для ділових людей, яким необхідно багато чого встигнути. Авто прибуде в точно призначений час, і в потрібне місце. Водій, одягнений по дрес-коду, допоможе з багажем, а також забезпечить оперативну доставку пасажира до необхідних місць швидко і з комфортом.

Зазвичай, компанії пропонують авто економ-, середнього, бізнес- і преміум-класу, а також позашляховики і мінівени — словом, автомобілі на будь-який смак і гаманець. Автомобілі економ-класу якнайкраще підійдуть для нетривалих подорожей по околицях міста з сім’єю або невеликою компанією. Автомобілі середнього класу забезпечать більший комфорт, а також вони відрізняються більшою місткістю, тому в разі об’ємного багажу вибирати слід саме цей варіант. Автомобілі бізнес- і преміум-класу користуються великим попитом у ділових людей.

Як то кажуть, зустрічають по одягу, тому для зустрічі важливих гостей, а також для прибуття на місце проведення важливих конференцій і переговорів, необхідно мати відповідний автомобіль. Позашляховики, як відомо, відрізняються великою прохідністю, тому найкраще підходять для подорожі по пересіченій місцевості. Ви можете чудово відпочити на природі, не переживаючи, що ваш автомобіль десь застрягне. Мінівени, призначені для перевезення великої кількості пасажирів — в готель, на екскурсії, а також в невеликі тури по мальовничих околицях різних міст.