Оптимальні види спорту під час вагітності. Частина 2

Ходьба

8841849203d03a23f442f3e2b085037a_800x600Якщо жінка ніколи не займалася спортом, і всілякі фізичні навантаження, нехай і несильні, для неї є незвичними, то під час вагітності лікарі радять таким жінкам обов’язково здійснювати піші прогулянки. Це може бути як похід по магазинах, так і звичайна прогулянка по парку на свіжому повітрі. Головне при цьому якомога частіше (звичайно, в розумних межах) ходити, а не сидіти вдома на дивані перед телевізором або за комп’ютером. До речі, час, проведений за комп’ютером або ноутбуком, під час вагітності краще скоротити до 1-1,5 годин в день.

Звичайна ходьба є нескладним навантаженням, і потрібно щодня ходити, а інакше в найближчому майбутньому через вагітність навіть звичайна ходьба перетворитися в перший час у величезну муку.

Принципи тренувань:

1. Якщо ви почали тренуватися, то потрібно робити це регулярно.

2. Під час тренувань потрібно стежити за своїм пульсом і диханням.

3. Тренування повинні проходити плавно.

4. Одяг потрібно одягати легкий і дихаючий.

5. Потрібно обов’язково дотримуватися правильного режиму вживання рідини.

6. Приміщення для тренувань повинно бути добре провітрюваним, а температура повітря має становити 22-24 градуси.

7. Підлога не повинна бути слизькою.

У всіх жінок вагітність проходить по-своєму. Головне — прислухатися до свого організму — він краще будь-якого лікаря підкаже вам, які вправи вам можна робити, а про які краще забути. Тоді заняття будуть проходити комфортно і приносити вам задоволення.