Оптимальні види спорту під час вагітності. Частина 1

Багато жінок замислюються про те, чи варто під час вагітності займатися спортом. Відповідь дуже очевидна: звичайно можна, навіть потрібно. Однак займатися треба не силовими тренуваннями, і далеко не інтенсивними — заняття повинні проходити з невеликими навантаженнями і нетривалий час. У даній статті розглянуто кілька видів фізичного навантаження спеціально для майбутніх мам.

1 (21)Гімнастика або йога

Ці види фізичного навантаження є найбільш підходящими для вагітних жінок. Завдяки йозі дуже добре тренується дихання — під час пологів при переймах це дуже допомагає. Також завдяки спеціальним вправам зміцнюються стінки шийки матки, що також робить процес пологів набагато легшим. Також важливою перевагою йоги для вагітних жінок є підтримання гарної форми тіла.

Найголовніше, що йогою можна займатися як з інструктором, так і самостійно у себе вдома, просто скачавши необхідні відеоуроки з цього виду спорту.

Плавання

Дане заняття також є досить популярним серед вагітних жінок, а все через те, що майбутні мами при цьому відчувають приємну легкість, яка виникає, коли перебуваєш у воді. Плавання допомагає усувати всякі болі в хребті і шиї, а також покращує кровообіг. Водна аеробіка дуже добре впливає на структуру і зовнішній вигляд шкіри, розслаблює м’язи, і знову-таки добре тренує дихання. Більш того, саме плавання у багатьох випадках допомагає дитині прийняти правильне положення безпосередньо перед самими пологами.