Оновлюємо гардероб правильно

В даний час штани є незамінним видом одягу кожної сучасної жінки. Це, в першу чергу, тепло, а також зручно і комфортно.

modn-zhnoch-bryuki-2017-tendencyi-foto-z-pokazv-osn-zima_921При виборі штанів, варто врахувати свої недоліки фігури, тому слід підбирати такі моделі, які могли б вдало їх приховати. Отже, розумно підібрані штани здатні надати фігурі привабливості і пропорційності.

Таким чином, купити жіночі штани легко, проте потрібно уважно простежити за тим, щоб вони повністю відповідали вашому розміру. Однак якщо куплені штани виявляться вам трохи довгими, тоді, як правило, їх можна вкоротити до необхідної довжини. Але гарантії в тому, що вони добре будуть сидіти, немає ніякої. У тому випадку, якщо штани виявляться короткими, на жаль, тут уже нічим не допоможеш.

Жінка з неяскраво вираженим силуетом талії і рівною фігурою, повинна приділяти увагу прямим світлим штанам з темним поясом.

Для представниць прекрасної статі, з худими ногами і невеликою попою варто віддати перевагу штанам з великими кишенями, або аплікацією, проте моделі з аплікаціями не повинні бути по бічних швах. Жінки невисокого зросту з маленькими ногами будуть добре виглядати в штанах вільного покрою подовжені до низу, із завищеною талією.

Дамі з широкими стегнами підійдуть штани, які розширені від середини стегна. Що стосується джинсових штанів, то тут потрібно зупинитися на прямих, темних з боків і затертим по центру моделям.

Варто відзначити, що в штанах чоловічого крою виглядають непогано всі жінки. Штани-галіфе підійдуть худеньким дамам. Штани-сигарети роблять ноги ще стрункішими, однак носити їх варто з високими підборами.

Ви повинні визначитися, які саме штани вам потрібні і який фасон вам найкраще підходить.

Для того щоб подовжити ноги, слід віддати перевагу моделям класичного покрою темного кольору.

Штани з більш щільної тканини, ідеально тримають форму, допоможуть приховати всі недоліки фігури. Підходящим варіантом будуть джинси з середньою посадкою талії і прямим кроєм.

Для фігури з вузькими стегнами і стрункими ногами варто підбирати штани-банани, штани-галіфе, а також штани прямого крою.

Якщо ви вирішили купити черевики, то обов’язково вибирайте для себе правильну довжину, яка доходить до середини каблука. Асортимент жіночих штанів на сьогоднішній день занадто різноманітний. Найголовніше, щоб ви самі собі подобалися в обраних штанах.