Омолоджуючий масаж обличчя

Кожен з нас мріє залишатися вічно молодим і красивим. Причому це стосується не тільки прекрасної статі людства. Про це часто і замислюються багато чоловіків, які болісно переживають вікові зміни, але бояться зізнатися про це оточуючим. Далі в нашій статті ми розповімо вам, як можна омолодитися без особливих грошових витрат. Саме омолоджуючий масаж обличчя і для чоловіків, і для жінок дасть ефективний результат, який збережеться на тривалий час.

maszh2Кожен народ, ще починаючи з давніх часів, прагнув різними способами, як можна довше утримати молодість і красу. У зв’язку з цим в наші дні існує безліч різних технік масажу обличчя, який продовжує молодість.

І так, перед виконанням масажу необхідно змити всю косметику і дбайливо очистити обличчя. Встановіть чотири пальці обох рук на область біля куточків рота, і потім масажними плавними рухами прямуйте по лінії скул до мочок своїх вух. Таким же чином переміститеся в початкове положення.

По цій ж аналогії робиться масаж чола. Рухатися слід від його середини до скронь. Після того, як виконаєте цю процедур 8-10 разів, необхідно розгладити шкіру руками від правої скроні до лівої, потім напрямок слід поміняти.

Далі ми ознайомимо вас, як виконується японський омолоджуючий масаж обличчя. Суть цієї техніки полягає в тому, що відбувається точковий вплив на певні точки, які знаходяться на обличчі. Відбувається цей масаж в три етапи. Для початку натисніть на точку біля основи брів, потім на перенісся і на внутрішні куточки очей. Таким чином, сковзайте пальцями від брів до очей до точок, зазначених раніше. За допомогою такої вправи ви зможете усунути головний біль, зняти напругу з очей і привести шкіру обличчя в тонус. Потім помасажуйте точку, яка знаходиться у зовнішнього куточка ока під бровою. Так, натискаючи на неї подушечками пальців, рухайтеся до вушних раковин. Цей процес сприяє омолодженню області навколо очей, нормалізації роботи внутрішніх органів і зміцненню серця.

Наступний етап полягає в масажуванні чола. Також натисніть на основу брів і злегка масажуйте перенісся носа, тільки в даному випадку рухатися варто до основи волосся. Далі, щоб зміцнити шкіру над вухами, масажуйте шкіру, ковзаючи подушечками пальців від скронь до вух.

Третій етап — це натиснення на точки під і над губами. Спочатку знайдіть точку під носом, і потім, рухаючись до куточків губ, масажуйте шкірний покрив. Те ж саме виконайте і з нижньою точкою. Не забудьте належну увагу приділити і шиї: масажуйте кінчиками пальців лінію, яка йде від грудей до підборіддя, а потім ту, яка йде від вух до плечей. В останньому випадку потрібно масажувати з натисками середньої інтенсивності.