Олія від розтяжок для вагітних

Кожна жінка переживає появу розтяжок складно, а вагітні переживають це складніше. Все це пояснюється різкими перепадами настрою вагітної жінки. Тому як в цей період в організмі жінки відбуваються гормональні зміни, вони є виною тих самих перепадів настрою і як не дивно вони ж винуватці появи на тілі вагітної жінки розтяжок. Олії від розтяжок для вагітних це єдиний засіб, який може допомогти в даній ситуації. Перш за все, варто знати, що розтяжки з’являються на третьому, на початку четвертого місяця вагітності. Тому і боротьбу з цим вельми неприємним явищем варто починати заздалегідь.

уход-за-собой-во-время-беременности_1Кожен день вагітна жінка може застосовувати олію для профілактики, найкраще для цих цілей згодитися оливкова. Олія від розтяжок для вагітних може бути будь-якою, тільки потрібно чітко знати, що її застосування не повинно зашкодити мамі і малюкові. Тому оливкова це ідеальний варіант. На основі цієї олії можна приготувати різноманітні засоби, які не тільки сприяють запобіганню появи розтяжок, але і допомагають зробити менш помітними вже наявні, а так само допоможуть позбутися від дрібних розтяжок. Для кращого ефекту можна додавати в оливкову олію вітамін Е, який спокійно можна придбати в аптеці у вигляді масляного розчину.

Крім оливкової, існує величезна кількість олій призначених для цих цілей. Але найкраще приготувати олію від розтяжок можна в домашніх умовах. Для цього потрібно використовувати олію льону, вітамін Е, олію жожоба та риб’ячий жир.

Зробити суміш можна в такий спосіб: взяти всі інгредієнти рівно по одній столовій ложці, змішати все в керамічному посуді і перелити в заздалегідь приготовлену скляну пляшечку, пляшечка неодмінно повинна бути з носиком, або з піпеткою. Якщо перелита суміш не до кінця заповнила пляшечку, то можна долити оливкову олію, все ретельно перемішати. Використовуйте цю суміш по два, три рази в день, змащуючи нею ті місця, де найчастіше з’являються розтяжки. Наприклад, живіт, сідниці, стегна і груди. Якщо розтяжки вже з’явилися, то не зайвим буде їх змащувати цією сумішшю. Згодом вони стануть менш помітними, а дрібні зникнуть зовсім.

Всі ці олії можуть працювати і окремо, приносячи добрі результати. Головним фактором у всьому цьому є, щоденне застосування цих олій. Якщо ви одного разу спробували і думаєте, що вам вже не загрожує ця проблема, то ви глибоко помиляєтеся. Навіть при застосуванні будь-яких засобів, немає стовідсоткової гарантії, що розтяжки на Вашому тілі не з’являться. Тому приділяйте своєму тілу достатньої уваги, і особливо, якщо ви знаходитеся в цікавому положенні.