Оливкова олія від розтяжок

Розтяжки невід’ємний атрибут вагітності, дієт і гормонотерапії. Поява розтяжок обумовлена втратою шкіри еластичності. У момент різкої гормональної активності в шкірі руйнуються колаген та еластин, тут же з’являються лілові, рожеві, а часом навіть темно — фіолетові рубці. Існує безліч засобів від розтяжок, одним з яких, є оливкова олія. Оливкова олія джерело вітамінів і мікроелементів, які сприяють підтримці пружності шкіри.

1-olive-oilНайприємніше, що оливкова олія від розтяжок підходить для застосування буквально в будь-якому віці. Тому її рекомендують для боротьби з розтяжками, як підліткам, так і жінкам і чоловікам різного віку. А ще її можна використовувати в чистому вигляді не розводячи в основі, і звичайно ж, оливковою олією присмачують всілякі креми і лосьйони від розтяжок.

Оливкова олія від розтяжок буде більш ефективною, якщо її змішувати з ефірними оліями, які спрямовані на боротьбу з розтяжками. Для того що б оливкова олія дала позитивний ефект перед її застосуванням потрібно ретельно підготувати шкіру. Для цього кожен раз перед процедурою робіть пілінг проблемних ділянок за допомогою грубою мочалки, або скрабу з кави. Всі ці маніпуляції потрібні для кращого поглинання шкірою поживних елементів, які містяться в оливковій олії. Потім потрібно кожен ранок і вечір, бажано після прийняття всіх водних процедур, безпосередньо перед сном робити масаж з оливковою олією. Як не дивно, але оливкова олія не залишає на білизну слідів. Тому сміливо використовуйте її для боротьби з розтяжками.

Оливкову олію можна застосовувати для профілактики розтяжок, вона прекрасно пом’якшує шкіру, робить її більш еластичною.

Дуже добре застосовувати цю олію в компанії з вітаміном Е.

При всьому цьому не варто забувати і про правильне харчування, добре збалансоване харчування сприяє наданню шкірі еластичності і підвищує бар’єр опірності розтягування і розривів.

Вашій увазі кілька простих рецептів з використанням оливкової олії в боротьбі з розтяжками:

 

  • Зробіть суміш з наступних продуктів: сто грам оливкової олії, двісті грам меленої кави, сто грам меду. Цією сумішшю кожен день робіть пілінг. Таким чином, ви поліпшите кровообіг до уражених тканин, тим самим сприяючи регенерації внутрішніх шарів шкіри, і хтозна, може розтяжки з часом зовсім зникнуть.
  • Рецепт дуже дієвий: стакан оливкової олії змішайте з такою ж кількістю свіжовичавленого соку алое і в цю суміш додайте по одній чайній ложці вітамінів А і Е. Цією сумішшю щодня, після прийняття водних процедур, змащуйте місця уражені розтяжками, ефект буде більш помітним якщо перед цим зробити пілінг цих місць.

Звичайно ж, очікувати миттєвого ефекту не варто, запасіться терпінням і робіть такі процедури протягом пару місяців.