Оливкова олія: стародавній секрет краси

Споконвіку жінки у всьому світі шукали засоби, що дозволяють продовжити молодість і красу. Одним з помічників красунь кілька тисяч років була оливкова олія.

1344257902030Про корисні властивості цього популярного продукту сьогодні відомо кожному. В оливковій олії міститься велика кількість природних антиоксидантів, а також вітаміни: A, D і E, які є необхідними для пружності і гладкості шкіри, і здоров’я волосся і нігтів. При цьому, олія практично не викликає алергії і придатна навіть для догляду за дуже чутливою шкірою.

Ще з давніх часів оливкову олію використовували для масажу. Вона сприятливо впливає на шкіру, роблячи її м’якою і шовковистою. Відмінно підходить до всіх видів масажу.

Оливкову олію можна назвати воістину універсальним зсобом для догляду за шкірою. Її можна і потрібно використовувати не тільки в їжу, в якості заправки для салатів, але і як інгредієнт для всіляких масок для волосся, обличчя та тіла. Так, компрес з підігрітої олії відмінно заспокоїть і відновить обвітрену або переохолодженну шкіру рук, а в поєднанні з крупною сіллю або кавою оливкова олія стане чудовим скрабом, який додасть шкірі м’якість і блиск. Оливковою олією також можна знімати макіяж і використовувати її замість крему для тіла, а також наносити під очі для розгладження мімічних зморшок.