Оливкова олія для краси

Люди дізналися про цінності оливкової олії багато століть назад і з тих пір успішно застосовують її в косметологічних цілях.

FIRSTTНатуральна оливкова олія масово застосовується різними виробниками для виготовлення косметичних новинок. Існує багато рецептів із застосуванням оливкової олії, які рекомендуються для самостійного застосування.

Ця олія ідеально підходить людям зі шкірою схильною до сухості, а так само старіючою шкірою. Вона володіє відмінним відновлюючими властивостями і має властивість утримувати вологу в шарах шкіри, тим самим сповільнюючи її висихання.

Оливкова олія містить незамінні для жіночої краси вітаміни. В першу чергу це вітаміни А і Е, які забезпечують шкірі пружність, сяйво і продовжують її молодість. Особливу цінність представляє олеїнова кислота, яка регулює рівень холестерину в нашому організмі, збільшується кількість корисного холестерину, що забезпечує еластичність судин.

Так само оливкова олія підійде і для догляду за волоссям, за шкірою голови. Вона позбавить шкіру від роздратування і підійде навіть людям із чутливою шкірою. Оливкова олія стане відмінним помічником в боротьбі з лупою. Регулярне нанесення оливкової олії перед миттям на кінчики волосся захистить їх від розшаровування та сухості. Наносити рекомендується в підігрітому вигляді, для кращого проникнення. А для ще більшої ефективності застосовувати потрібно не рідше 4 разів на тиждень.

Корисна оливкова олія і при вживанні всередину. Вона дуже добре стимулює майже всі органи, які беруть участь в процесі травлення. Рекомендується вживати олію тим, у кого проблеми з регулярністю стільця, так як вона має м’яку послаблюючу дію. А, як відомо діяльність і стан органів шлунково — кишкового тракту прямо пов’язане зі станом нашої шкіри, волоссям і загальним станом організму.

Оливкова олія не зашкодить і дітям, так як зміцнює м’язову і кісткову тканини, які відчувають велике навантаження в період росту організму.

Для приготування засобів для домашнього догляду, оливкову олію можна змішувати з різними інгредієнтами: медом, лимонним соком, яєчним жовтком, іншими оліями, в тому числі і ефірними. Можна додати її у свій крем або маску. Для тих, хто в домашніх умовах варить мило, оливкова олія, безсумнівно, стане цінною знахідкою.