Окуляри і макіяж

Далеко не всім дівчатам подобається носити окуляри. У цьому немає нічого дивного, адже зовсім недавно вибір оправ в магазинах був зовсім невеликий, і важко було підібрати оправу, яка би підходила дівчині. На щастя зараз існує безліч моделей, і кожна може знайти ту, яка підійде саме їй.

makiyazh_pod_ochki_21Поступово окуляри перетворилися в стильний аксесуар. Зараз, найчастіше, їх одягають дівчата, які не мають проблем із зором, заради того, що б доповнити свій образ. Однак мало хто знає, що недостатньо підібрати оправу. Щоб виглядати привабливо і стильно в окулярах, необхідно навчитися правильно фарбуватися.

Цілісність образу досягається не так просто. Для цього необхідно, що б всі складові зовнішності поєднувалися. Тому дуже важливо підібрати окуляри під ваш гардероб, а макіяж під конкретну форму оправи і особливості лінз.

Для початку необхідно звернути увагу на оправу. Деякі моделі мають тонку й акуратну оправу, інші ж яскраву і помітну. З такими окулярами варто бути обережною. Необхідно уникати яскравих тіней, а краще зовсім відмовитися від них. Так само можна використовувати невелику кількість тіней, близьких до природного кольору шкіри, щоб додати очам виразності. Яскраві тіні з такими окулярами будуть виглядати безглуздо. Звичайно, повністю відмовлятися від макіяжу очей не можна. Що б зробити погляд більш виразним можна використовувати об’ємну туш і малювати акуратні стрілки.

Особливу популярність набирають металеві оправи. Якщо дівчина віддає перевагу такій моделі, то їй варто вибирати в макіяжі спокійні відтінки.

Прекрасний показник смаку – рогова оправа. Макіяж повинен відповідати вашому вибору. Саме тому варто приділити особливу увагу на контурам. Брови і губи повинні бути намальовані ідеально. Чіткі лінії будуть чудово виглядати з такими окулярами, а ось найменша неакуратність помітна ще більше, ніж зазвичай. Чорна оправа краще виглядає, коли акцент в макіяжі зроблений на губи.

Крім оправи необхідно звернути увагу на самі лінзи. Лінзи, що використовуються при короткозорості і далекозорості, сильно різняться, значить відрізнятися повинен і макіяж. Якщо у дівчини далекозорість, то лінзи будуть візуально збільшувати очі. З одного боку, це природний акцент на найбільш виразну частину обличчя, з іншого, всі похибки макіяжу будуть куди помітніші, ніж без окулярів. Крім іншого, такі окуляри будуть створювати враження, ніби макіяж яскравіший, ніж він є, тому необхідно фарбуватися помірно.

Зовсім інша ситуація з короткозорістю. Такі окуляри зорово зменшують очі і «з’їдають» макіяж. В такому випадку просто необхідно виділяти очі. Допоможе туш, стрілки і темні тіні, нанесені в складку і на верхню повіку. Так само у внутрішній куточок ока можна нанести трохи світлих тіней, що «розкриє» очі.

Окуляри вже давно не є перешкодою жіночій красі, а при правильному макіяжі вони можуть стати родзинкою образу.