Огляд і характеристики стабілізатора камери Hohem Isteady Pro 3

В екшен-камерах зазвичай є свій вбудований стабілізатор. Але не у всіх випадках з його допомогою виходять плавні відеозйомки. Справитися з проблемою завжди допоможе хороший стедикам.

hohem-isteady-pro-3-350x470Опис і особливості

Про його користь можна говорити дуже довго. З його допомогою можна створювати відео найрізноманітніших жанрів. В першу чергу це екстрим-контент. Екшен-камера — це дуже дороге задоволення. Та й користуватися таким пристроєм зможе далеко не кожен. Згодом перша покупка неминуче призводить до другої — придбання стабілізатора.

Деякі люди, знімаючи відео, звично кріплять камеру на одяг або раму велосипеда. Але зняти при цьому красиво себе з боку найчастіше не виходить. При використанні Hohem Isteady Pro 3 вбудований стабілізатор працює спільно із зовнішнім. Підсумком такої спільної «творчості» стає рівна і плавна зйомка. Дане пристосування дозволяє зручно тримати камеру за спеціально призначену для цього ручку.

Зовнішній стабилизатор для GoPro 8 дозволяє регулювати повороти й нахили джойстиком. При зйомках документальних фільмів доводиться використовувати штатив. Але можна використовувати й стедикам. Відразу варто відзначити, що пристрій сумісний з екшен-камерами, які працюють в форматі GoPro.

Комплектація і специфікація

У магазині покупець отримує на руки невелику коробочку, всередині якої є кейс, де і лежить безпосередньо сам стедикам. В цілому ж упаковка абсолютно звичайна, без надмірностей в оформленні. Сам пристрій укладено в спеціальне поглиблення, зроблене точно по його формі. У комплект входять, крім самого стабілізатора інструкція, тринога, яка при необхідності розкладається, і кабель для зарядки.

Зовні пристрій нічим не відрізняється від інших йому подібних. Відрізнятися стедиками можуть лише рукоятками. Найчастіше виробники їх роблять циліндричними. У цьому ж випадку вони ергономічні.

Управління типове. Включення проводиться натисненням червоного кнопки. Перемикання режимів здійснюється за допомогою вже іншої кнопки з написом «Mode». Номер режиму відображається за допомогою спеціального індикатора.

Джойстик дає змогу встановити у два положення: центрує камеру і блокує її положення.

У порівнянні з іншими моделями, що знаходяться в такій же ціновій категорії, цей стедикам має різьблення під штатив, причому не тільки в нижній частині торця, але і трохи вище панелі управління. Якщо буде потрібно, пристрій можна буде встановити й в горизонтальному положенні.

Для управління стедикамом можна використовувати смартфон, для цього достатньо завантажити спеціально створений додаток Hohem-GimSet. В цьому випадку пристрій управляється рухом пальців по сенсорному екрану.

Програма дозволяє налаштувати прилад під себе. Не всіма стедикамами можна керувати з такою легкістю.