Оформлення вікон — основа будь-якого інтер’єру

Вікна — невід’ємна частина будь-якого житлового приміщення. Саме на їх оформлення звертає увагу людина, що опинилася в незнайомій обстановці. Правильно підібраний текстиль на вікнах допоможе зробити приміщення більш затишним і гармонійним, а невдале оформлення вікон з легкістю занапастить потенційно чудовий інтер’єр.

beach-style-bedroom9Але перш ніж приступати до оформлення, потрібно подбати про оснащення приміщення хорошими вікнами. Чи варто говорити про те, що установка пластикових вікон повинна здійснюватися силами професіоналів, які можуть гарантувати якість робіт.

Отже, вікна на місці і можна приступати до їх оформлення. Зараз настає епоха екстравагантності, тому про якісь умовності говорити не доводиться. Однак багатьом досі близька класика — прозорий тюль з важкими портьєрами з боків. Якщо ви віддаєте перевагу саме такому варіанту, то не пошкодуйте часу і ознайомтеся з асортиментом різних магазинів, що пропонують штори. Можна знайти дуже цікаві види тканини, які можуть стати родзинкою класичного стилю.

Не варто відкидати в домашньому інтер’єрі жалюзи вертикальные киев. Так, вони досить аскетичні, зате найбільш функціональні серед інших варіантів оформлення вікон. Саме за допомогою жалюзі можна як завгодно регулювати ступінь освітленості і вентиляції приміщення. Крім того, існує величезна різноманітність фактур і стилістичних рішень такого варіанту оформлення вікон. Це, безумовно, розширює можливості їх використання в самих різних інтер’єрах.

Для прикраси вікон і додаткового захисту приватних будинків останнім часом все частіше використовуються віконниці. Дерев’яні віконниці привнесуть в загальний образ кімнати шарм і вишуканість, а металеві — аскетичну надійність.

Загалом потрібно з усією серйозністю підійти до оформлення вікон, адже вони — практично найважливіший елемент інтер’єру. При цьому не варто нехтувати безпекою, довговічністю та якістю вікон задля естетичної насолоди, тому постарайтеся знайти правильний баланс.