Оформлення покупки нерухомості на острові Тенерифе

Отже, бажання жити на прекрасному острові Тенерифе настільки сильне, що вам не хочеться їхати з нього додому. Або ви вже вдома, переглядаєте з ностальгією фотографії, які були зроблені на острові Тенерифе та мрієте про ласкаве сонечко і синій безмежний океан. Значить, пора повертатися… І пора купувати свій будинок або квартиру на острові Тенерифе! Адже не можна порівняти туризм з відпочинком на своїй шикарній віллі або в затишному апартаменті з видом на океан! Круглий рік в прекрасному кліматі і комфорті…

nedvizhimost-tenerife-1Можливо, ви думаєте, що покупка нерухомості на острові Тенерифе, це зовсім не проста справа. Але реально процес оформлення угоди нескладний і не потребує тривалої присутності покупця на острові, так як більшість документів оформить для вас агентство нерухомості, яке ви оберете. Почнемо знайомити вас з процедурою покупки будинку в Іспанії на острові Тенерифе.

Варто зазначити, якщо ви хочете купить недвижимость на Тенерифе, то рекомендуємо відвідати сайт realtytenerife.com вже зараз.

Отже, ви вибрали підходящий об’єкт і прийняли рішення про покупку. Далі з юристами складається приватний договір купівлі-продажу, сплачується депозит для резерву об’єкта за вами — приблизно 10% від вартості нерухомості. Зверніть увагу, що при відмові від угоди депозит вам не повертається. Після підписання попереднього договору проходить 1-2 місяці на підготовку і оформлення нотаріусом купчої на будинок (escritura publica). Також за цей час агентство нерухомості отримуємо для вас в поліції ідентифікаційний номер іноземця (NIE).

Коли ескритура готова, покупець і продавець у присутності нотаріуса підписують цей документ, і покупець проводить оплату потрібної суми. Також можлива оплата за допомогою іпотечного кредиту, так як в Іспанії громадянам інших країн можна отримати іпотеку на 50-60% вартості нерухомості. Після підписання ескритури, нерухомість повинна бути зареєстрована в реєстрі прав власності.

Все, можна вас привітати — Ви власник власного будинку на березі Атлантичного океану!