Оформлення дитячої кімнати

Дитяча кімната є тим приміщенням, де дитина проводить більшу частину свого часу. З цієї причини при виборі дизайну для дитячої кімнати важливо створити у цьому приміщенні маленький світ, в якому ваша дитина буде відчувати себе максимально комфортно та зручно. У дитячій кімнаті важливо забезпечити атмосферу захищеності, затишку та спокою.

198На думку дитячих психологів, оформлення кімнати, в якій живе дитина, безпосередньо впливає на формування і розвиток її як особистості і на становлення її характеру. З цієї причини до вибору дизайну для дитячої кімнати слід підходити з максимальною уважністю і з всією серйозністю.

До речі, вас також можуть зацікавити детские наклейки на стены, які ви можете придбати на сайті chatte.com.ua швидко та вигідно.

Підбір матеріалів для оформлення дитячої кімнати

Починати оформлення дитячої кімнати необхідно з вибору матеріалів, які будуть використовуватися. Для підлогового покриття в дитячу кімнату слід вибирати натуральний матеріал, який зможе витримувати стрибки і біганину вашої дитини. Паркетна підлога або покриття з ламінату стане непоганим рішенням. Підлога, покрита ламінатом є антистатичною, при відносно доступній вартості за зовнішнім виглядом мало чим поступається паркетній підлозі. Можна постелити і лінолеум, якщо він виготовлений на натуральній основі.

У віці від 3-х до 6-ти років діти відрізняються особливою рухливістю і можуть впасти і поранитися на дуже слизькій підлозі. Щоб уникнути травматизму підлогу бажано накрити килимовим покриттям або ковроліном з не дуже високим ворсом. Подібне покриття легко чистити, воно не накопичує статичну електрику і майже не вигорає на сонці. Крім цього, можна легко підібрати ковролін в тон всій кімнаті.

Стіни в дитячій кімнаті можна обклеїти шпалерами або пофарбувати фарбою. Обидва варіанти надають великі творчі можливості для батьків. Можна зробити стіни однотонними або прикрасити їх вініловими наклейками та елементами художнього розпису. В кімнаті хлопчика, наприклад, можуть бути зображення героїв улюблених мультфільмів, а в кімнаті для дівчинки – метеликів, квітів або принцес.

На пофарбованій стіні легко усунути різні дефекти, досить зафарбувати забруднене місце. Широкий асортимент шпалер для дитячої кімнати також дозволяє вибрати потрібний сюжет або відповідну колірну гаму. Штори, дитячі меблі, іграшки і покривала повинні бути насичених кольорів. Також важливо продумати освітлення для дитячої кімнати.