Одягом приховуємо зайві сантиметри в стегнах і плечах

Гарна фігура, на жаль, до 40 років набуває розпливчасті форми, а й з ними можна жити, якщо підібрати кілька варіантів одягу, який робить повну жінку цілком привабливою.

9d6f956Візьміть як приклад Кім Кардашян. При її широких стегнах і широких плечах залишатися сексуальною та бажаною — ціла наука. Але Кім нам тут допоможе, давши парочку слушних порад.

По-перше, перестаньте вважати себе некрасивою. Чоловіки жінок пухленьких люблять, а вже про широкі стегна взагалі можна слова на вітер не кидати. Якщо ви хочете, щоб сильна стать на сідниці уваги не звертала, то відмовтеся від того одягу, у якій виріз у вигляді англійського вензеля королеви.

V-образність і облягаюча груди кофта повинні зникнути з гардероба, а місце, що звільнилося повинен зайняти одяг зі стійким-коміром або чоловічим коміром. Хочете виглядати жіночно? Нехай ваш комір зав’язується бантом або під чоловічу сорочку надіньте ажурний шарф.

Чоловікам шарфики подобаються, так що не забувайте про їх колір. Як на бика, червоний колір на сильну стать особливо не діє, але ніжність пастельних відтінків увагу точно приверне.

Вільний комір так само до повних стегон і широких плечай йде, як і одяг без коміра, який можна спустити з одного плеча.