Одягаємо малюка: шапочка від холоду

Осінь настала, причому так несподівано, що хоч рукавички діставай. Малюки плачуть, вимагають теплий головний убір, і, до речі, правильно роблять. Батьки ще на початку літа повинні були подбати про те, щоб захистити дитину від холоду. Хто не встиг, зараз пожинають плоди своєї недалекоглядності.

Kak-odet-novorozhdennogo-na-progulkuНайбільше від холоду страждають дитячі вушка: заробити отит можна і в дощ, якщо холодний, вологий вітер так і крутився навколо вашої дитини. Якщо не хочете мучитися тижнями, бігати по лікарях і не спати ночами, перевіряючи наскільки піднялася температура у дитини, придбайте теплу шапку. Яких зараз тільки шапочок немає для малюків. Красиві екземпляри порадують не тільки мам і тат, але і бабусь з дідусями.

Як правильно шапку для вашої дитини вибрати? Для початку спробуйте надіти її на руку і зап’ястям перевірити, наскільки комфортно руці всередині, чи відчуваєте ви, що там тепло і дихає ваша шкіра. Якщо руці зручно, то і голові малюка буде так само.

При дотриманні теплорежиму шапочка повинна ще й вентилювати природним шляхом. Волога не повинна скупчуватися у вушках, так як застояний піт — це прекрасне живильне середовище для інфекцій. А вже хвороботворним бактеріям дай тільки можливість розмножуватися: вони дитяче вушко не пошкодують, як і шкірний покрив голови.

Мокре волосся малюка — перша ознака того, що шапочка вибрана не по сезону або виготовлена з неякісного матеріалу. Штучна нитка хороша для початку і середини вересня, коли температура повітря не опускається нижче 12 градусів за Цельсієм. Як тільки стовпчик термометра пішов за цю позначку, сміливо діставайте іншу шапочку, яку купили для більш холодного сезону. Якщо такого виробу немає в дитячому гардеробі, то обов’язково поверх легкої шапочки надягайте на голову капюшон із зав’язками біля підборіддя. Так ви збережете голову дитини в теплі і не дасте ГРЗ вкласти малюка в ліжко.