Одяг великих розмірів: особливості вибору

Одяг — це одна зі складових зовнішнього вигляду людини, значенням якої нехтувати не можна. Красивий, елегантний, стильний одяг впливає на думку оточуючих про людину, особливо, якщо цю людину бачать вперше. Виглядати красиво і привабливо — природне бажання кожної людини.

modeli-odejdy-dlya-polnyhВиключення не складають люди з нестандартною статурою і надмірною вагою. Тому для них в одязі важливо не просто знайти відповідний розмір, а стиль, краса, елегантність і, звичайно ж, зручність. Одяг великих розмірів сьогодні можна придбати на ринках, у спеціалізованих магазинах, пошити в ательє, а також придбати в інтернет-магазинах.

Однак крім просто покупки, важливо і те, як носити одяг великих розмірів. Що стосується жінок, то добре виручить широкий пояс темного кольору. Це дозволяє акцентувати увагу на цій області, тим самим дозволяючи виглядати більш жіночно. Також при покупці речей великих розмірів бажано вибирати речі з асиметричним кроєм, що на відміну від прямих і чітких ліній допомагає візуально зменшити об’єми. Також бажано носити спідниці довжиною нижче коліна, це також візуально робить жінку стрункішою.

Небажано носити блискучий одяг, який збільшує об’єми. Тому краще віддати перевагу матовим відтінкам в одязі. Крім того, не варто купувати одяг великих розмірів, який має невеликий або досить великий візерунок, а також одяг з горизонтальними смугами. Як правило, одяг з вертикальними смугами робить жінку стрункішою. Але варто також звернути увагу на те, що якщо вертикальні смуги широкі і контрастні, то вони теж додають об’єм.

При покупці одягу великих розмірів важливо те, щоб він не був занадто вільним. У такому випадку він візуально додає об’єм, що не дуже добре виглядає. Ну а якщо річ буде занадто обтягувати, то це буде акцентувати увагу на проблемних частинах тіла (животі, стегнах, боках та інших частинах тіла.) Тому важливо міряти речі перед покупкою. На жаль, але якщо замовлення робиться через інтернет-магазин, то відразу вгадати з розміром виходить не завжди. Доводиться повертати товар і замовляти інший. Ще це може бути пов’язано з тим, що розмірний ряд у різних виробників відрізняється. Але цей основний недолік інтернет-магазинів компенсується їх величезним асортиментом та зручністю замовлення.

Якщо при виборі одягу великих розмірів слідувати правилам і рекомендаціям, то такий одяг буде виглядати красиво і гармонійно.