Одяг у богемному стилі

Стиль бохо не виходить з моди. Він створений для літніх музичних фестивалів і довгих вечірніх прогулянок. Він безтурботний, без помпезності і дуже стильний. Богемний стиль корисний на більш ніж один раз, і створити свій стиль можна завдяки цій оригінальній стилізації.

053969bd9432bedac7e5d6197e858595Стиль бохо зародився серед богемних художників початку двадцятого століття, а в шістдесяті роки посилився за допомогою культури хіпі. Практично основа стилю бохо — головні убори. Це елегантні капелюхи з широкими полями. У цьому сезоні цей стиль з’явився на всіх весняних показах в головних дизайнерських будинках: Chanel, Burberry, Givenchy, Chloe, Valentino, Rodarte, Etro. Якщо вони пропонують носити стиль бохо, ви можете бути впевнені, що він буде найбільшим хітом в 2016 році. Стиль бохо буде ідеальним для літніх заходів на відкритому повітрі, концертів і романтичних прогулянок на морі. Стиль бохо добре поєднується з іншим одягом.

Пончо буде добре виглядати з мереживною сукнею в стилі хіпі і замшевими ковбойськими чоботами, які також є хітом цього сезону. Чи може бути бохо більш романтичнішим? Звичайно! Якщо вам подобається носити біле вишите плаття і сандалі, то це буде зразком романтичного бохо. Цей стиль є солодким, але не надмірно. Оригінальним, але не дівчачим. Пончо в богемному стилі ідеально підходить для прохолодних літніх вечорів, проведених на терасі або в саду з келихом вина в руці.

Куртка-бомбетка стала хітом цього сезону. Вона ідеально підходить для літа, теплих ночей, які можна провести на концерті, або на свіжому повітрі, або на вечірці під відкритим небом. Це досить тонка і делікатна річ, яка добре захищає від холоду вночі. Бомбетка геніально виглядає з легінсами, брюками в обтяжку і топами на бретелях. Підберіть кросівки або черевики, високі підбори — і будь-яка подія буде вашою. Будьте обережні, щоб куртка не повнила фігуру.

Також можна вибрати куртку-кімоно, яка є модним рішенням для дівчат, які люблять вільну елегантність. Така річ буде ідеально підходити не тільки для повсякденного вбрання, але і для більш елегантного виходу. З кімоно можна носити сукні та спідниці, порушуючи мінімалістський стиль.