Одяг для вагітних

Під час вагітності у жінки відбувається багато змін, змінюється ставлення до світу і себе, змінюється фігура. Їй хочеться підкреслити чарівність округлих форм тіла і при цьому відчувати себе в одязі комфортно. Для майбутніх мам розробляються колекції повсякденного і вечірнього одягу, для роботи в офісі. Одяг для вагітних добре сідає по фігурі жінки під час очікування народження малюка і в післяпологовий період.

odezhda-dlya-beremennykh-2-1Одяг для майбутніх мам різноманітний: це весь асортимент одягу, до якого вже звикла жінка. На цей період вона теж може вибрати модний стильний одяг, модельєри враховують напрямки в моді і потребу жінок у зручному вбранні. Оригінальні, комфортні речі допомагають жінці виглядати привабливо і відчувати себе зручно.

На період вагітності не всі жінки повністю оновлюють гардероб, це затратно і не потрібно. Покупка одягу базового гардероба дозволяє багатоваріантно комбінувати речі, доповнювати їх аксесуарами і завжди виглядати модно, сучасно. Жінки, що одягаються в діловому стилі, і на період вагітності купують штани, спідниці, сорочки, блузи. У них майбутній мамі легко підтримувати діловий імідж.

Вагітні жінки можуть підкреслити свою індивідуальність повсякденним одягом в стилі casual. Позбавлений строгості і формальності він добре вписується в життя великого міста. Елегантна недбалість в комбінуванні джинсів, футболок, сорочок, тунік, жилетів, светрів робить образ жінки гармонійним, м’яким, сучасним.

Виготовляється одежда для беременных за лекалами, що враховують зміни фігури жінки. На цей період шиються вільні і легкі речі, вони не збираються в складки, не піднімаються вгору, не здавлюють тіло. Для пошиття виробів вибираються неодмінно модні моделі, що підкреслюють елегантність жінки і не акцентують увагу на змінах у фігурі. Часто це одяг без пояса, декорований складками, з низом, який розширюється. Такі моделі одягу можна одягати і на пізніх термінах вагітності.

Шиються речі для майбутніх мам з натуральних тканин або з матеріалу з великим вмістом натуральних волокон. Такі тканини не провокують алергічних реакцій, вони ніжно торкаються до тіла. Завдяки натуральним волокнам матеріал добре пропускає повітря, вбирає вологу, яка з’явилася на шкірі  і дарує тілу комфорт.