Одяг для вагітних: як спростити складність вибору?

Зовнішній вигляд для жінки важливий в будь-якому випадку. Однак іноді виглядати відповідно дуже складно. Зокрема, під час вагітності. Пігментація шкіри вимагає підбору особливих кольорів. Зміни фігури вимагають зміни гардеробу кожні пару місяців. Однак купувати величезні гори одягу на такий короткий час дорого, дешеві ж тканини категорично заборонені. Що робити?

61.970Особливі фасони

Дійсно, одяг повинен бути максимально зручним. Мінімум швів, натуральні тканини і ніяких натяків на тісноту. Однак модельєри придумали масу пристосувань, що дозволяють поступово робити одяг ширшим. М’які гумки, завищена талія і багато інших прийомів дозволяють використовувати одяг всю другу половину вагітності, і при цьому виглядати блискуче.

Бажана умова — вільний крій, оскільки в багатьох випадках лікарі радять деякий час протягом доби користуватися бандажем для вагітних, і приховати його можна тільки таким чином.

Кольори

Вихідні наряди з ніжних тканин в пастельних тонах відмінно підходять до проблемної шкіри. Крім того, вагітним жінкам не варто тривалий час перебувати серед занадто яскравих відтінків, оскільки така колірна гама шкодить нервовій системі, призводить до подразнення або надмірного збудження, що на тлі гормональних збоїв явно є зайвим. Тому краще відмовитися на час від звичних кольорів і побути наймилішим створінням.

Взуття та аксесуари

Панчохи і лосини, які добре підкреслюють ніжки, залишаються в минулому. Необхідно подбати про своє здоров’я. Набряклість, варикозне розширення вен — незмінні супутники вагітності. Зате лікар може порекомендувати спеціальні колготки, щоб пощадити перевантажені вени. Ними потрібно користуватися обов’язково.

Що стосується взуття, підбори бажано відкласти. Вони зменшують стійкість тіла. Крім того, зайве навантаження на ноги в цей час є небезпечним.

Не варто підбирати взуття зі складними засувками, шнурками та іншими деталями для кріплення. В цей час нагнутися — велика проблема, і яким би взуття не було привабливим, краще підібрати інший варіант.

Підбираючи сумочки, краще відразу зупинитися на невеликих обсягах,. Уникнути спокуси принести щось цікаве з магазину або прогулянки — важливий момент. Фізичні  навантаження можуть нашкодити малюкові.

Приємний зовнішній вигляд ні в якому разі не повинен позначатися на стані здоров’я. Кожна річ підбирається з урахуванням максимального комфорту для майбутньої матусі, щоб і їй, і малюкові, було досить зручно рухатися, відпочивати.