Одяг для новонароджених

Підготовка до появи нового члена в сім’ї у всіх проходить по-різному. Хтось, дотримуючись традицій, вважає за краще нічого заздалегідь не купувати, а хтось насолоджується купівлею усього, що може стати в нагоді задовго до появи малюка. Сьогодні в інтернеті можна знайти багато порад і списків «приданого» для малюка.

podarok-novorozhdennomuЩо купити? Скільки? Як вибрати? Ці питання мучать більшість батьків.

Що купити? Список буде відрізнятися в залежності від сезону. У будь-який час року будуть потрібні наступні речі і одежда для новорожденных Берни: боді з рукавами і штанцями, відкриті боді, чепчики, царапки, слюнявчики, носочки і конверт на виписку або комплект на виписку для новонародженого. У холодну пору необхідно буде додати в список покупок теплі конверти для прогулянки, комбінезони, кофти і теплі безрукавки, шапочки, рукавички.

Скільки? Тут все залежить насамперед від того, як часто ви готові займатися пранням. Якщо у вас пральна машина-автомат з хорошою сушкою, то можна обмежитися рекомендованим мінімумом речей. Якщо ж ви сподіваєтеся прати всі забрудненні речі один раз на тижден, то краще запастися великою кількістю одягу для малюка. Однак, не варто сильно захоплюватися закупівлями, адже малюки швидко підростають і незабаром вам доведеться купувати одяг більшого розміру на сайті berni.com.ua/bodi-i-pesochniki-1064.

Як вибрати? Відповідь на це питання можна розділити на категорії: якість, зручність, вартість.

Що стосується якості речей, то перш за все варто звернути увагу на склад. Бажано, щоб дитячий одяг був виготовлений з натуральних тканин. Шви повинні бути плоскими або ж вивернутими назовні, щоб не травмувати ніжну шкіру малюка. Також, одяг повинен легко відпиратися і витримувати багаторазове прання.

У частині зручності варто згадати не тільки про комфорт для дитини, але і про зручність для батьків. Наприклад, боді з кнопками на плечах, що не відкриваються знизу будуть досить незручними при зміні підгузника. Настільки ж незручними у використанні можуть виявитися комбінезони із застібкою на спині, коли малюк ще не в змозі сам впевнено тримати голову. При покупці зверніть увагу на ці деталі.

Щодо вартості складно давати єдині рекомендації. Швидше поради, як можна постаратися скоротити витрати. Якщо ви плануєте покупки заздалегідь, то можна пошукати цікаві пропозиції в інтернет-магазинах або на сайтах спільних закупівель. Або ж пройтися по магазинах під час сезонних розпродажів і підібрати речі «на виріст».

Окремо відзначимо, що одяг для самих маленьких, який по стилю нагадує дорослий одяг виглядає дуже красиво, але в більшості випадків не буде комфортним. Так, щільна джинсова тканина буде сковувати рухи дитини. Сукні та спідниці будуть задиратися або ж сповзати. А взуття для малюка, який навіть не сидить самостійно, і зовсім виявиться зайвим.