Оцинкований лист — сфера застосування та виробництво

Оцинкований лист є чудовим сировинним матеріалом для створення металевої черепиці, сендвіч-панелей, профільованих листів та сайдингу. Він застосовується у різноманітних сферах господарства, замовити оцинкований лист можна на сайті https://mostasia.od.ua/product-category/gladkij-list/.

Основними покупцями таких листів є будівельні фірми, використовувані листи для створення парканів, систем покрівлі та оздоблення стін.

До складу подібного матеріалу входить сталь та цинк. Цинкове покриття дозволяє захистити метал від корозії.

Різновиди оцинкованих листів:

  • Гофра;
  • Профнастил;
  • Гладкий лист.

Профнастил використовується для будівництва житлових і не житлових приміщень. Виготовляють листи способом холодного прокату. Далі профільують, щоб надати продукту додаткову міцність. Виготовлений матеріал застосовують: при будівництві складських приміщень, ангарів, парканів та перекриттів. Залежно від сфери використання листа вибирають його розміри.

Ширина листа може бути в межах 750 -1800 мм, довжина 2000 -2500 мм. Варто розуміти, купуючи сталевий оцинкований лист для даху, розміри ціна будуть між собою взаємопов’язані. Вони будуть прямо пропорційні. Чим більша довжина і ширина листа, тим він буде дорожчим.

Головні переваги такого матеріалу:

  • Тривалий термін експлуатації листа (більше 45 років);
  • Доступна ціна матеріалу;
  • Мінімальна вага будівельного матеріалу;
  • Великий асортимент товару;
  • Невелика товщина, але висока міцність листа;
  • Зручне використання матеріалу;
  • Простий монтаж.

Профнастил дуже часто використовується як матеріал для покрівлі будівель. Завдяки оцинкованим листам можна легко і просто зробити перекриття або повне покриття будівлі.

Ви заощаджуєте гроші купуючи оцинкований профнастил для даху, його ціна буде набагато меншою, ніж ціна на черепицю. Покриття, зроблене з оцинкованих листів чудово вписуватиметься в дизайн будь-якої споруди. Також він захищатиме будову від проникнення в неї вологи.

Виробництво гладких оцинкованих листів здійснюється відповідно до нормативів за ДСТУ. На заводах приділяють підвищену увагу якості їх виготовлення на кожному етапі, адже інакше неможливо виключити можливий шлюб. На сьогоднішній день оцинковані листи гладкого типу активно застосовують у різних сферах, починаючи від будівництва та господарської діяльності і закінчуючи хімічною та важкою промисловістю. На сайті betall.ru ви можете замовити оцинкований лист недорого.

Зокрема, такі елементи можна зустріти на вокзальних та корабельних спорудах. Звичайно ж без подібних високоякісних листів складно уявити повноцінну роботу водостічних систем, огорож, парканів, коробів вентиляційної системи. Сьогодні гладкий оцинкований лист має великий попит.

Якщо говорити про більш рядові ніші, то, наприклад, гладкий оцинкований лист може застосовуватися при необхідності виконати обшивку стін фургонів, побутівок, споруд виробничого призначення. Або всім знайома меблева фурнітура часто виготовляється з додаванням цього матеріалу. З технічної точки зору важливим є етап нанесення на сталеву поверхню так званого шару цинку. Звертаємо увагу, що він може бути різної товщини, тому що цей аспект залежить від кінцевих цілей та обробленого матеріалу. Максимальний показник товщини може сягати 0.02 мм. Також слід сказати про кілька базових виробничих способів, тобто гарячий, холодний та гальванічний. Час обробки та температура розплавленого металу контролюються в автоматичному режимі. Саме за рахунок цього на виході вдається отримати ідеально рівні та гладкі листи з визначними експлуатаційними параметрами.