Очищувач повітря Airocide: порятунок для астматиків та алергіків

Чисте повітря — запорука нашого здоров’я. Особливо гостро ми розуміємо цю проблему, коли в родині з’являється немовля або хтось страждає від астми, алергії. Традиційні очищувачі повітря використовують фільтри для вловлювання крупних частинок, залишаючи найбільш небезпечні патогени, такі як спори цвілі, віруси і побутові хімікати. Airocide, представлений на amazon.com, радикально відрізняється. У його технології використовується каталізатор з титановим покриттям, розроблений NASA для повного знищення навіть наймікроскопічніших патогенів.

Революційний очищувач Airocide: особливості новинки

Технологія, спочатку розроблена NASA для очищення повітря всередині космічних шатлів, передбачає бездоганну якість фільтрації. Принцип дії наступний: дрібнодисперсні частинки, спори грибів і цвілі, летючі органічні сполуки потрапляють всередину Airocide, розсіюючись по матриці каталізатора. Вступаючи в контакт з титанової поверхнею цього каталізатора, вони окислюються, тобто руйнуються на молекулярному рівні. Процес абсолютно безпечний для здоров’я людини. Забруднення, які потрапляють, інкапсулюються в спеціальні камери. Для підтримки працездатності пристрою вам потрібно замінювати їх раз на рік. Забудьте про регулярне чищення фільтрів. Насолоджуйтесь найчистішим повітрям цілий рік.

Чому вибирають очищувач Airocide?

Космічні технології NASA доступні і на Землі. Так чому б не використовувати їх на благо свого здоров’я? Для досягнення найбільшої ефективності, розробники рекомендують встановлювати очищувач в спальні і дитячій. Це дозволить створити ідеальне середовище для здорового сну.

Airocide на 99,9% очищає повітря від вірусів, пестицидів, пилу, алергенів, аерозольних випарів, хімічних випарів, пилових кліщів, токсинів. Як додатковий бонус, цей пристрій бездоганно усуває запах домашніх тварин в квартирі. Ви можете забути про неприємний «собачий дух» в своєму житлі. Такого ефекту неможливо досягти, встановивши навіть фармацевтичні фільтри HEPA.

Технологія Airocide доведена більш ніж 12-річними дослідженнями і абсолютними результатами, в галузях охорони здоров’я, харчової, квіткової та винної промисловості. Airocide сьогодні використовується в лікарнях, школах і дитячих садках США, щоб зменшити поширення інфекційних захворювань. Тепер цей очищувач доступний і для побутового використання. Будьте першим, хто оцінить новинку. Дбайте про своє здоров’я і прекрасне самопочуття! Успішного шопінгу на amazon.com!

Служба доставки Meest America доставить вашу посилку в максимально стислі терміни і за доступною ціною. Працюємо безпечно і швидко — доставка в Україну, Росію, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Грузію і країни СНД.