Очищення шкіри за допомогою сухих процедур

Очищати шкіру сухим методом дуже просто, і цей метод має багато переваг. Така форма масажу відбувається в Азії, і користується великою популярністю в традиційній китайській та індійській косметології. Під час процедури бажано використовувати висушені трави та інші рослини. Саме таким чином, слід піклуватися про свою шкіру, тому що вона є найбільшим органом, а її стан впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на здоров’я.

mid1191Після очищення шкіри можна користуватися різними поживними засобами, косметикою і парфумами.

Щоденне очищення шкіри сухим способом забезпечує помітне поліпшення її зовнішнього вигляду. Помітне омолодження шкіри, вирівнення кольору і зменшення целюліту. Це лише деякі з переваг, які можуть принести такі процедури.

Масажуючи суху шкіру за допомогою щіток і мочалок, ви стимулюєте кровообіг і лімфатичну систему, яка виводить з організму шкідливі продукти обміну речовин. Коли лімфатична система не працює досить добре, ви відчуваєте млявість, а руки і ноги стають опухли. Сухі щітки і мочалки допоможуть позбутися від цього відчуття.

Очищати тіло за допомогою сухих процедур легко, недорого і дуже ефективно. Азіатські дівчата користуються цими методами з раннього віку і, отже, їх шкіра протягом тривалого часу залишається у відмінному стані. Всього кілька хвилин в день потрібно для освіження шкіри, щоб стимулювати кровообіг, зменшити целюліт і зміцнити шкіру.

Очищення шкіри в сухому стані не тільки не забирає багато часу, але і не вимагає великих фінансових витрат. Для того, щоб користуватися перевагами цього масажу, досить купити дерев’яну щітку з натуральною щетиною. Такі щітки в різних варіантах доступні в багатьох аптеках і магазинах органічних продуктів. Деякі виробники вводять в щітку каучук, що додатково посилює ефект від процедури.

Перед тим, як очищати шкіру, вона повинна бути чистою від бальзаму або зволожуючої олії. Ви можете виконати цю процедуру перед душем або ванною. Мочалка з натуральної щетини настільки тоненька, що легко можна протерти шкіру в сухому стані. Після очищення на шкіру можна наносити зволожуючий і живильний засіб у вигляді олії, лосьйону або зволожуючого крему. Бажано очищувати тіло вранці, перед початком робочого дня, так як це додасть багато енергії та сил.