Очищення організму за допомогою детокс-дієти

На сьогоднішній день різноманітні дієти для схуднення набирають все більше популярності серед людей з надмірною вагою. Це й не дивно, адже всі хочуть бути стрункими і красивими.

detox-dieta-e1435657823901-800x354Останнім часом з’явилася нова, ще не відома для багатьох, детокс-дієта. Цю методику харчування не можна назвати повноцінною дієтою, незважаючи на те, що відбувається істотне зниження ваги у тих, хто худне. Дієтологи стверджують, що така система дозволяє очистити наш організм від токсинів і шлаків. Найкраще дотримуватися такого харчування навесні або влітку, так як за зимовий період ми встигаємо накопичити дуже багато шкідливих речовин.

Існує кілька основних принципів детокс-дієти, які необхідно обов’язково виконувати для того, щоб не тільки оздоровитися, а й скинути зайву вагу.

Перед початком дієти потрібно грунтовно підготувати організм. І ця підготовка повинна початися за 30 днів до переходу на особливе харчування. У чому ж полягає цей етап? Не треба різко, а поступово знижувати кількість жиру, який надходить в наш організм з продуктами харчування. Перед початком дієти ви повинні дотримуватися раціону, в якому повністю виключені жирні і смажені страви.

 
Дієтологи також рекомендують за кілька тижнів до початку дієти перейти на харчування рослинною їжею. Це можуть бути овочі або фрукти. Заварюйте чай з трав’яних зборів. Наприклад, можна включити в щоденне меню такі корисні продукти як чорнослив, морква, банан, спаржа та інші. Необхідно хоча б один раз в тиждень їсти козячий сир, варену курку або рибу.

 
Існує дуже сувора заборона на вживання алкогольних напоїв. Крім цього заборонено пити каву, їсти солодке, борошняне та інші продукти, які містять вуглеводи.

 
Відразу після ранкового пробудження необхідно випивати склянку гарячого окропу з соком лимона.

 
Для більшого ефекту рекомендується займатися фізичними вправами і робити спеціальний масаж, щоб шкіра підтягувалася паралельно із втратою ваги.

 
Не можна їсти після восьмої години вечора.

 
Такого режиму харчування можна дотримуватися не більше десяти днів, але і не менше трьох. За цей період буде відбуватися виведення шкідливих речовин. На п’ятий день дієти відбувається повне відновлення роботи організму, а на десятий — процес очищення повністю закінчується. За допомогою детокс-дієти можна підвищити імунітет і попередити появу різних захворювань.