Очищення організму від алкоголю

Алкоголізм став справжньою проблемою сучасного світу, і очищення організму від алкоголю набирає свої оберти. Якщо відмовитися від звички вживання не так вже й просто, то стикаючись з наслідками зловживання, кожен часом замислюється про очищення організму. Всі ми знаємо, що алкоголь є найсильнішою, мабуть, самою підступною отрутою, яка поступово отруює всі органи.

man refuses alcohol

man refuses alcohol

Напевно, кожен після бурхливо проведеного свята і зловживання алкоголем, не раз вже зарікався. Більше ні краплі. Але як тільки трохи стало легше, і забувся неприємний стан організму, обіцянка не вживати, кудись випаровується. Очищення організму за допомогою питної води, це один із способів, причому зауважте, абсолютно нешкідливий. Кожен стикався з тим, що на ранок, після гуляння і шалено хочеться пити, здається, що вся волога з вашого організму просто випарувалася. І адже не дарма, це мимовільна реакція вашого організму на алкоголь, на продукти його розпаду. Вода, а точніше велика її кількість, має здатність виштовхувати токсини з крові і собою заповнювати порожнечу.

Другим із способів очищення організму від алкоголю і дуже затребуваним є активоване вугілля. Воно здатне увібрати в себе токсини і шлаки. Тільки варто вдатися до маленької порадиі, вугілля швидше починає діяти, якщо його розтерти в порошок. 1 таблетка на 10 кілограмів ваги.

Ще можна почистити організм за допомогою рисової дієти, але цей спосіб розрахований не менше ніж не шість місяців. Зате виводяться не тільки токсини, а ще приводиться в норму обмін речовин і робота всіх внутрішніх органів. Рис потрібно брати неочищений, в ньому більша кількість клітковини, що вже само по собі добре, так, як клітковина діє на кишечник, як губка, вбираючи і виводячи непотрібні продукти життєдіяльності організму.

Найголовніше варто знати кожному, алкоголем вимивається з організму вітамін C, і продукти, що містять його підвищену кількість, теж прекрасно допоможуть в процесі очищення, пийте соки з цитрусових, або полівітаміни. Обов’язкове правильне харчування, це прекрасна допомога при процесі очищення. Ну а якщо з наслідком перебору самі не в силах впоратися, і очищення організму від алкоголю вам не під силу, негайно зверніться до фахівців. Вам обов’язково нададуть спеціалізовану допомогу, і за допомогою спеціальних розчинів глюкози або вітамінів вам поправлять здоров’я, почистять організм від шлаків і токсинів. Існують і такі способи очищення організму від алкоголю, як плазмаферез і озонотерапія. Озонотерапія є використання медичного озону, розчиненого в спеціальному розчині або крові хворого, і введеного йому внутрішньовенно. При проведенні плазмаферезу використовується спеціальне обладнання, за допомогою якого з крові виводять продукти розпаду алкоголю.