Очищення організму в домашніх умовах

З часом організм людини виявляється засміченим небезпечними токсинами і шлаками, проникаючими в нього різними шляхами — через шлунково-кишковий тракт, шкіру, легені, слизові оболонки. І, незважаючи на те, що основна частка шлаків все ж виводиться організмом самостійно, певна їхня частина, тим не менш, надовго осідає в тканинах, в лімфі і навіть у внутрішніх органах.

images (3)Зростаюча концентрація шкідливих речовин веде до того, що незабаром (здавалося б, без видимої причини) деякі системи організму дають збій. Можна провести очищення організму в домашніх умовах, і якщо – так, то якими способами це можна зробити?

Говорячи про очищення організму, найбільш часто, люди мають на увазі процедури очищення кишечника, оскільки саме тут осідає колосальна кількість шлаків. Більше того, навіть людині, далекій від медицини, неважко здогадатися, що така проблема, як запор – багато в чому обумовлена шлаками. І якщо не шукати ефективних засобів, як позбутися від запору, то можна піддати власний організм серйозній небезпеці токсичного отруєння.

 

Найбільш простим і найпоширенішим способом очищення організму в домашніх умовах була і залишається настільки проста процедура, як використання клізми. Але в силу певних причин проведення такої процедури стає можливим не для кожної людини.

Ще один досить популярний метод, до якого вдаються ті, хто знає, як очистити кишечник — прийом проносних препаратів. Слід зазначити, що даний спосіб досить небезпечний, і застосовувати подібні препарати необхідно лише за рекомендацією лікаря. Так само, як і часте застосування клізм, зловживання проносними здатне призвести до розвитку важкої форми дисбактеріозу – захворювання, при якому кишечник втрачає значну частину своєї мікрофлори.

Найбезпечніший спосіб очищення організму

Одним з найбільш безпечних засобів очищення організму є особлива дієта, при якій потрібно вживати продукти, що стимулюють кишкову перистальтику (кабачки, чорнослив, кисломолочна продукція та інше).

Ще один досить простий спосіб очищення кишечника – це суміш молочної сироватки з сіллю. Для суміші знадобиться звичайна сироватка молочна, у склянці з якою розчинені дві чайні ложки солі. Цю суміш рекомендується випивати натщесерце в ранкові години після пробудження.