Очищення організму олією

Ми ніколи не замислюємося, що наша краса, безпосередньо пов’язана зі станом нашого здоров’я. З появою нових зморшок або пігментних плям, ми починаємо купувати дорогі креми і боротися з недосконалістю нашої шкіри. Але боротися слід іншими способами. Адже недарма очищення організму стало таким популярним. Одним з найпростіших способів є очищення організму олією!

Очищение организма растительным маслом (3)Суть цього вельми оригінального способу полягає в наступному: потрібно взяти звичайнісіньку соняшникову нерафіновану олію або можна як варіант горіхову олію. Рослинна олія має здатність вбирати в себе все непотрібне і шкідливе для організму. Спосіб цей називається смоктанням олії. Смоктання олії поліпшує обмін речовин, підвищує захисні функції організму, відновлює нормальну роботу клітин, сприяє розсмоктуванню новоутворень і пухлин, сприяє лікуванню від захворювань нирок, крові, кишечника, шлунку, легенів, виліковує інфаркт міокарда, радикуліт, гінекологічні захворювання та багато іншого.

Перейдемо до самого процесу. Очищення організму олією починається з того, що потрібно взяти одну столову ложку олії і розташувати її в передній частині рота. Олію ковтати не можна особливо в перші дні, її потрібно розжовувати чи смоктати як цукерку. За часом розсмоктування олії повинне тривати не менше двадцяти чотирьох хвилин, воно з початку стане густим, а потім рідким і його варто буде виплюнути. Зазвичай при правильному проведенні процедури рідина, яка утворилася повинна бути білого кольору, якщо вона жовта з блискітками значить, процес смоктання незавершенний до кінця і його варто повторити. Рідина білого кольору, яка утворюється в процесі розсмоктування олії, дуже отруйна, в ній зосереджені всі токсини з організму. Процедура проводиться два рази на день, і обов’язково натщесерце як вранці, так і перед сном. Під час смоктання організм позбавляється від шлаків, токсинів, бактерій, солей, вірусів та слизу. Очищення організму олії несе з собою загострення старих болячок, але не лякайтеся це зовсім скоро проходить, а на зміну приходить прекрасне самопочуття, відмінний колір обличчя і насичення організму енергією. Очищайте свій організм правильно. Не використовуйте на момент очищення лікарськими засобами.