Очищення організму часником

Вельми популярним в наш час стало очищення організму часником. Часник має протимікробну дію. Це найдоступніший і недорогий спосіб очищення організму. Склад можна приготувати самому, в домашніх умовах витратившись лише на часник і спирт. Часник, це чудове профілактичний засіб. Ми часто вдаємося до його допомоги в період загострення простудних захворювань, він чудово очищає кровоносні судини і підвищує їхню еластичність. Сприяє профілактиці серцево — судинних захворювань, головних болів і атеросклерозу.

Fresh garlic isolated on white

Очищення організму часником, також сприяє боротьбі із зараженням організму всілякими гельмінтами і гнильними бактеріями. Бореться із зубним нальотом. Можна годинами говорити про чудодійні властивості часнику. Тільки потрібно пам’ятати після приготування засобу для очищення, його потрібно приймати по  певній схемі.

Можна приготувати настоянку наступним чином:

Потрібно взяти 300-350 грамів очищеного часнику і перетерти його на обшпареній окропом, м’ясорубці. Потім в спеціально підготовлену ємність, покладіть готовий часник і залийте його 200 грамами чистого медичного спирту. Ємність щільно закрийте і поставте в темне місце, на десять днів. Температура повинна бути кімнатною. Після закінчення десяти днів, настоянку потрібно процідити, і витримати при кімнатній температурі ще пару днів. Приймати настоянку потрібно за півгодини до їжі, в кількості однієї краплі, розчиненої в п’ятдесяти грамах кип’яченої води, три рази в день. З кожним разом кількість крапель, збільшуючи на одну. Дійшовши до двадцяти п’яти крапель, збільшення варто припинити, а настоянку приймати по двадцять п’ять крапель, поки вона не закінчиться. Проводити очищення організму часником потрібно не частіше 1-го разу на п’ять років. А в процесі лікування варто підтримати роботу нирок, так, як на них лягає величезне навантаження в цей період. Пийте свіжовичавлені соки. Зі свого раціону на цей період варто виключити каву, міцний чай, гострі спеції та алкоголь. І звичайно потрібно пам’ятати про те, що вагітним і годуючим жінкам, а також людям, що страждають важкими формами захворювання нирок, а ще при епілепсії, очищення організму часником строго заборонене.