Очищаємо кишечник

При неякісному харчуванні на стінках кишечника залишається наліт, тому потрібно очищати кишечник.

kak_ochistit_kishechnikЯкщо не очищати кишечник, то це може призвести до таких наслідків як «калові камені», вони є причиною багатьох захворювань, в тому числі неприємного запаху з рота. Тому процедура очищення кишечника рекомендується як обов’язкова, і проводитися вона повинна один раз на місяць.

Існує такий спосіб очищення кишечника, який полягає в проходженні води через шлунок, а потім за допомогою простих і нескладних рухів вода проходить через весь кишечник і виходить з нього. Такі маніпуляції проводяться до тих пір, поки вода на виході не буде прозорою.

До речі, Enterogermina є чудовим засобом для нормалізації мікрофлори кишечника і може вам швидко допомогти.

Для цієї процедури потрібна вода підігріта до температури тіла і підсолена. Концентрація солі у воді повинна бути схожою за концентрацією солі в крові людини. Воду солять наступним чином: на літр води буде потрібно 5-6 грамів солі. Найсприятливіший час для такої чистки — це ранок. Така промивка робиться натщесерце і займає всього 1 — 1,5 години.

Коли ми чистимо кишечник важливо дотримуватися такої послідовності дій:

1) Випийте склянку підсоленої води.

2) Далі слід виконувати певні вправи, описані нижче. Це дозволити без будь-якого дискомфорту воді пройти в кишечник.

3) Чергуйте рухи і пиття води, ви повинні випити 6 склянок, а потім відправитися в туалет.

Після таких маніпуляцій зазвичай вам відразу ж захочеться в туалет. Випорожнення спочатку будуть твердими, потім все рідшими і рідшими. Якщо вам не захотілося в туалет, продовжуйте вправи протягом ще 5 хвилин. Якщо і після закінчення 5 хвилин бажаного дії не відбулося, тоді вам слід вдатися до способу очищення по Уокеру. Скористайтеся грушею, і процес піде швидше. Після кожного відвідування туалету, бажано промивати задній прохід водою а потім змащувати олією, тому що солона вода здатна викликати роздратування.

4) Після перших випорожнень повторюйте процедуру з випиванням склянки води і знову йдіть в туалет.

5) Робіть вправи і пийте воду до того моменту, поки вода не стане виходити прозорою.

6) Коли вода стане чистою, випийте 3 склянки несолоної звичайної води, потім слід викликати блювоту, це остаточно очистить ваш шлунок.