Очікування малюка і ремонт

Очікування появи майбутнього малюка протягом 9-ти місяців — процес досить складний. І вкрай важко позбутися в цей період від думок про здоров’я малюка. Щоб прогнати надокучливі думки, вагітні жінки віддають весь вільний час клопотам по господарству, затіваючи перестановку або навіть ремонт або ж починають шопінг-програму в пошуках всього найкращого і красивого для свого майбутнього малюка.

pregnancy_how-to-prep-a-nursery_1_carousel (1)Якщо ознайомитися зі статистикою, то 80% вагітних жінок робили у своїх оселях ремонт або перестановку, які абсолютно не планувалися в перші півроку вагітності. Звідки ж з’явилася ця тяга до оновлення житла? Вчені, дослідивши дане явище, назвали його «синдром гніздування». Як правило, даний синдром проявляється на тридцятому тижні вагітності.

Вибір дизайну кімнати, ліжечка, пеленального столика, дитячих аксесуарів, кольору шпалер і матеріалів — це все відразу і не вкладається у майбутньої мами в голові. Скільки всього належить їй зробити. Основне, щоб у результаті житло було безпечним для дитини, а всій сім’ї було затишно і зручно. Прекрасно, якщо у вас є можливість переробити одну з кімнат під дитячу. Якщо ні, то потрібно виділити місце, саме для дитячого куточка. Змінюючи інтер’єр квартири, не забувайте, що діти дуже швидко ростуть. Вже через якихось вісім місяців, малюк почне повзати по підлозі. Тому, заздалегідь подбайте про якість покриття підлоги. Відмінним покриттям для підлоги є укладання штучного паркету, так як паркетна підлога — тепла підлога, а малюк відчує себе комфортно, пересуваючись по такій підлозі. А якщо ви оберете спосіб укладання ялинкою, то згодом, малюк ще й з інтересом буде розглядати малюнок паркету.

Якщо ви вирішили поміняти вікна, проконтролюйте, щоб в запірному пристрої вікна, був передбачений замок від дітей. Не забудьте про протимоскітні сітки. При заміні вхідних дверей, обов’язково перевірте, чи не пропускають вони протяг. Якщо ви міняєте розетки, підбирайте моделі з вбудованою заглушкою. Всі дроти постарайтеся прибрати вище, так, щоб малюк не зміг до них дістатися. У квартирі дуже багато предметів, які несуть потенційну небезпеку для вашої дитини: гарячі дверцята духовки, телевізор, прикріплений до стіни, журнальний столик зі скла, низькорозташовані кухонні шафки з усіляким кухонним начинням. Постарайтеся все це передбачити і в міру можливості виправити.