«Очі – дзеркало душі»: поради по догляду за очима

Очі – перше, що помічають у нас оточуючі. Ранковий ритуал догляду за собою не повинен залишати без уваги таку вразливу і чутливу зону як шкіра навколо очей.

glaza-300x200При догляді за шкірою навколо очей потрібна делікатність і обережність. З одного боку необхідно доглядати, оскільки ця зона найбільше піддана впливу віку і способу життя. З іншого — не рекомендується зловживати радикальними засобами догляду за шкірою навколо очей. Це може призвести до зворотного результату.

Очищати шкіру повік можна тільки спеціальними засобами для цього призначеними. Краще використовувати миючі засоби без вмісту спирту.

Після очищення можна протерти шкіру ватним тампоном, змоченим у відварі петрушки, приготовленому напередодні ввечері. Пучок петрушки дрібно порубати, залити склянкою окропу і настоювати до охолодження. Це допоможе позбутися від темних кіл навколо очей, а так само тонізує шкіру.

Настій петрушки можна залити у формочки для льоду. Такий лід використовується для боротьби з набряками навколо очей. Акуратно протерти шкіру шматочком льоду навколо очей.

Далі – зволоження. При виборі крему для очей важливо, щоб він містив сонцезахисний фільтр і антиоксиданти.

Порада:

при нанесенні зволожуючого крему, як, втім, і при будь-яких маніпуляціях на шкірі повік необхідно пам’ятати, що верхню повіку можна протирати, або змащувати по напрямку до зовнішнього куточка ока, нижню – до внутрішнього куточка.

Після нанесення крему робимо лімфодренажний масаж шкіри повік. Він так само сприяє зменшенню темних кіл навколо очей і набряків.