Об’ємно-контурна пластика

Контурна пластика — це унікальна косметологічна процедура. Вона дозволяє позбутися від мімічних зморшок, шкірних складок, таким чином шкіра обличчя підтягується. Така процедура абсолютно безболісна і швидка, при цьому вона здійснюється без хірургічного втручання. 

5a0d7bcd69491Як це працює?

Метод об’ємно-контурної пластики здійснюється за допомогою біосумісних філерів. Розробка філерів проведена на основі клінічних досліджень. В результаті винайдений склад у вигляді гелю, основою якого є гіалуронова кислота, яка синтезує колаген та еластин. Цей компонент рідний для шкіри, він відповідає за пружність і зволоженість. З цієї причини процедура не викликає ускладнень і алергічної реакції.

Уколи філера вирішують проблему з носогубними складками, сіткою біля очей, адже ці області часто неможливо скоригувати навіть за допомогою пластичної хірургії. Кожна зморшка передбачає індивідуальну концентрацію філера.

Як проходить процедура?

— Для початку пацієнт заповнює анкету, щоб виявити можливі протипоказання до проведення пластики і виключити небажані ризики.

— Далі шкіра очищається, лікар наносить розмітку за допомогою спеціального олівця.

— Іноді застосовується слабка анестезія.

— Введення препаратів здійснюється тонкими голками. Гель діє як наповнювач, надаючи об’єм в деяких місцях. Лікар руками розподіляє розміщення гелю під шкірою.

— Іноді можуть виникнути синці, легка набряклість і почервоніння, які проходять через пару днів.

— Протягом доби після пластики забороняється наносити косметику, не можна ходити в сауну або басейн, масажувати шкіру.

— Омолоджуючий ефект від процедури настає відразу ж. Але кінцевий результат можна побачити через 2 дня, після того як набряклість спаде повністю.

— Цей метод не передбачає додаткової корекції.

— Гілауронка тримається в шкірі мінімум півроку і до двох років. Потім компонент розсмоктується.

Переваги процедури

Контурна пластика — це найефективніший спосіб омолодження без операції. Швидка процедура не передбачає відчуття болю, а після її закінчення не потрібен відновний період.

Крім безпеки, це швидка процедура. Через кілька годин ви зможете побачити результат. Також такий вид пластики сумісний з іншими процедурами омолодження.

Сьогодні підтягнутість шкіри є однією зі складових характеристик образу сучасної людини. Крім цього, кожен хоче відповідати своїй внутрішній красі. За допомогою ін’єкційної методики можна легко і швидко відповідати таким запитам.