Об’ємні букви як яскрава і ефективна рекламна конструкція

Об’ємні букви — дуже поширений вид зовнішньої реклами. Їх використовують найчастіше для оформлення яскравих вивісок на магазинах, торгових центрах, ресторанах, нічних клубах, аптеках і т. д. Виготовлення таких рекламних конструкцій часто замовляють керівники компаній, бажаючи з їх допомогою виділити офіс підприємства серед інших, зробити його впізнаваним і помітним здалеку .

16552 (1)Той, хто хоче подивитися приклади готових об’ємних літер і замовити їх виготовлення, може зробити це тут www.printfactory.com.ua/obyemnye-bukvi/ вже зараз. Такі рекламні конструкції користуються стабільною популярністю завдяки своїм характерним особливостям і ряду переваг.

У чому полягають переваги об’ємних літер?

Ось короткий перелік переваг, якими володіє цей вид зовнішньої реклами:

 

  • при виготовленні букв майстри встановлюють всередині них яскраве світлодіодне або люмінесцентне підсвічування. Завдяки йому напис буде добре видно вночі і в сутінках, тому перехожим і водіям буде легко помітити його в будь-який час;
  • підсвічування споживає зовсім небагато електроенергії, тому використання зовнішньої реклами у вигляді об’ємних букв не буде дорого обходитися власникові будівлі або приміщення;
  • фахівці можуть виготовити конструкції будь-якого розміру, починаючи від величезних букв для фасаду великого торгового центру і закінчуючи крихітними написами всередині кафе або ресторану;
  • використання якісно зроблених і ефектних букв з підсвічуванням допомагає сформувати позитивний імідж компанії. Завдяки їм будівлю буде виглядати солідно і презентабельно, неодмінно залучаючи погляди перехожих.

Багато компаній вважають за краще замовляти виготовлення цієї зовнішньої реклами саме зі світлодіодним підсвічуванням. Система світлодіодного підсвічування всередині кожної букви надійно захищена від вологи, тому такі рекламні конструкції можна встановлювати і зовні, і всередині будівель. Світлодіоди мають дуже великий ресурс роботи, практично не нагріваються при світінні, тому після установки букв їх підсвічування не потрібно буде міняти ще дуже довго. Довговічність світлодіодів разом з їх низьким енергоспоживанням значно знижують витрати на обслуговування об’ємних літер.

Їх монтаж відбувається досить швидко, їх можна закріплювати на різних поверхнях. На виготовлення також не йде занадто багато часу. Вже незабаром після оформлення замовлення власник комерційного приміщення зможе милуватися блискучими і дуже ефектними об’ємними написами, які будуть добре помітні в будь-який час і при будь-якій погоді.